Етапи роботи
Роботи
Приклад проекту
Ціни
Розрахувати вартість проекту

Замовляючи дизайн інтер'єру в Запоріжжі, ви отримуєте розробку  ескізних і робочого проекту майбутнього інтер'єру

Ескізна (3d візуалізація) є невід'ємною частиною дизайн проекту. Саме вона дозволить Вам побачити фінальний результат задовго до початку будівельних або ремонтних робіт, і позбавить вас від невизначеності. Ви зможете поринути в атмосферу вашого майбутнього житла або офісу ще на самому початку проектування. Усі коригування і експерименти з простором ви зможете здійснити ще до початку будівельних робіт.

Робоча частина проекту -це  комплект усіх креслень, покрокова "інструкція" для   успішної реалізації проекту, в цій частині зібрана уся інформація схеми, вузли і специфікації, уся необхідна технічна частина проекту.

Дизайн інтер'єру в Запоріжжі від студії АртСтройдом


Наша дизайн-студія в Запоріжжі "АртСтройдом" допоможе вирішити багато проблем, які нерідко виникають при розробці  дизайн-проектов. "Правильний" ремонт, що гарантує відмінний результат, завжди розпочинається з розробки дизайн-проекта, де  враховані усі побажання і фінансові можливості замовника.
За роки роботи ми:

  • накопили величезний досвід реалізації об'єктів будь-якої складності
  • створили унікальну  матеріальну  і технічну базу для створення  і втілення  інтер'єру
  • налагодили довгострокову і ефективну роботу з найбільшими постачальниками і підрядниками.

Це дозволяє чітко  аналізувати ринок матеріалів і послуг, вирішувати будь-які завдання в проектуванні, реалізації і комплектації будівельних об'єктів. 

Переступивши поріг нашої студії, Ви можете переконатися в цьому особисто, оскільки в нашому робочому будинку безперервно кипить робота, проходять зустрічі. Наш  робочий простір - це не холодний бездушний офіс, а  творча територія дизайну та комунікації  усіх учасників процесу .

 

 

Послуги дизайнера інтер'єру в Запоріжжі від студії "АртСтройдом"

Ми пропонуємо професійні послуги дизайнера інтер'єру в Запоріжжі по розробці проектів як для приватних клієнтів, так і для комерційних організацій.

Дизайн інтер'єру квартир і будинків
Дизайн интерьера в Запорожье от студии АртСтройдомСтворити оригінальний проект інтер'єру квартири або удома і максимально заповнити його затишком, красою і теплом - це ті істини, які враховує дизайнер при розробці проекту.
Ваш комфорт і зручність є для нас пріоритетом.
Дизайн будинку відрізняється від дизайну квартири наявністю технічних приміщень, досить високою кількістю комунікацій .  Детальніше...

 

Дизайн інтер'єру нежитлових приміщень
Услуги дизайнера интерьера в Запорожье для нежилых помещенийВ дизайні інтер'єру нежитлових приміщень  виражені 2 напрями:

  • дизайн інтер'єру офісів 
  • дизайн інтер'єру магазинів, торгових майданчиків, ресторанів, готелів і ін.

Обидва напрями в проектуванні разюче відрізняються, до кожного приміщення потрібний максимально індивідуальний підхід, що підкреслює вид  діяльності . Детальніше...

Ви можете замовити послуги дизайнера в Запоріжжі, а ми гарантуємо своєчасне і якісне виконання робіт.

 

 

 

 

Заказать
Дизайн квартир та будинків
Дизайн нежитлових приміщень

Этапы создания дизайна интерьера от специалистов “АртСтройдом”

Етапи роботи

ПЕРЕДПРОЕКТНІ РОБОТИ

На першому етапі відбувається наше знайомство. Ми розповімо вам про деталі роботи над проектом, домовимося про зустріч в слушний для вас час в нашій студії або на об'єкті. Виїжджаємо на виміри об'єкту по Запоріжжю, укладаємо договір, обговорюємо і анкетуємо (заповнення форми Технічного Завдання на проектування), уточнюємо усіх побажання і завдання .

Розробка планувальних рішень, концепції в цілому і ескізів майбутнього інтер'єру. Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення поставленої задачі, розробимо і продемонструємо 3d візуалізації.

Затвердження колірного і стилістичного рішення, 3d візуалізації.
Підбір матеріалів. Підготовка технічної частини проекту.

Робоча документація. Видача проекту.

На цій стадії виконуються комплекти деталізованих креслень по усіх розділах проекту, необхідних для виконання будівельних і монтажних робіт.

Вартість послуг дизайну в Запоріжжі:

  • Площа приміщення  менше 75 м2- від 900 грн/м2
  • Площа приміщення  більше 75м2 - від 850грн/м2
  • Площа більше 300 м2  - ціна договірна
  • Авторський нагляд - ціна договірна
Бажаєте побачити більше - подивіться наше портфоліо

Розрахувати вартість проектуЗаповніть, будь ласка, форму і ми прорахуємо попередню вартість проекту. Також із задоволенням дамо відповідь на всі Ваші запитання, якщо Ви зателефонуйте за телефонами, вказаними нижче:
(067) 637-60-42, (067) 614-04-35

Чому обирають нас
ГАРАНТУЄМО
ЯКІСТЬ

Кращий результат нашої роботи - реалізований проект і задоволений клієнт. Співробітники нашої компанії - кваліфіковані і сертифіковані фахівці.

СТЕЖИМО ЗА ТЕНДЕНЦІЯМИ

Стежимо за актуальними тенденціями в дизайні та не боїмося втілювати їх в своїх проектах. У нашому портфоліо Ви знайдете більше 100 проектів різної складності і стильового напрямку.

ПРОЗОРІСТЬ
ПРОЦЕСУ

Чітко плануємо хід роботи ще до початку робіт. Професійний кошторис і комплектація об'єкта на всіх етапах будівництва та оздоблення гарантує результат і відповідність проектної документації.

ПОВАЖАЄМО
КЛІЄНТІВ

Ми не нав'язуємо Вам послуги і товари, а допомагаємо підібрати оптимальне рішення на кожному етапі роботи над проектом. Надаємо знижки на матеріали, меблі, світло від партнерів компанії.

Питання-відповідь

Замовлення послуги

Замовлення послуги