Відправити запит

Компанія ASD вже 17 років займається всім спектром робіт з будівництва та оздоблення об'єктів. Реалізовуємо спроектовані будинки та інтер’єри будь-якої складності. Від прорахунку кошторису, будівництва об'єкта, повного циклу прокладання інженерних мереж та комунікацій до фінішних оздоблювальних робіт, тобто будівництва об'єкта «під ключ».

 
Для нашої компанії немає межі досконалості, ми завжди намагаємося розвиватися і досягати нових вершин з кожним новим проектом, прагнемо довести кожен із них до ідеалу. Ми завжди відстежуємо нові технології у будівництві та максимально використовуємо їх на практиці. 
 
Маємо повний асортимент необхідного інструменту від викрутки до власного баштового крана.
На нашу думку лише злагодженою роботою колективу, а саме дизайнерів, архітекторів та будівельних бригад на кожному етапі від проектування до здачі об’єкту можна досягти найкращого результату. 
 
Команда наших фахівців – це захоплені та люблячі свою справу люди. Наші співробітники підбиралися і формувалися буквально за «гвинтиком», що дозволило нам сформувати дуже ретельно налагоджений механізм, у якому кожна людина виконує свою функцію. 
Ми цінуємо своїх клієнтів та їх час, повний спектр послуг дозволяє мінімізувати час що витрачається на будівництво за допомогою зручної системи розрахунків та прозорих звітів на кожному етапі будівництва.
 
З нами Ви можете бути впевнені що будинок або квартира будуть вдало експлуатуватися багато років.
 

Наші переваги:

 • Якість виконаних робіт
 • Оптимальні терміни з дотриманням всіх технологічних процесів
 • Працюємо лише з якісними матеріалами
 • Технічний надзор
 • Виконання гарантійних обов’язків
Також надаємо консультаційні послуги з будівництва, а саме з чого почати та як проходить процес будівництва. 

Роботи з будівництва з чого почати?

 1. Вибір земельної ділянки
 2. Проєктна документація
 3. Планування земельні ділянки
 4. Геодезична розмітка будинку
 5. Улаштування фундаменту

Роботи з оздоблення з чого почати?

 1. Знайомство
 2. Виїзд на об’єкт
 3. Складання кошторису
 4. Обговорення кошторису
 5. Початок робіт
Бажаєте побачити більше - подивіться наше портфоліо
Відправити запит


Заповніть, будь ласка, форму і ми зв'яжемося з Вами. Також із задоволенням дамо відповідь на всі Ваші запитання, якщо Ви зателефонуйте за телефонами, вказаними нижче:

(067) 637-60-42
(067) 614-04-35

Чому обирають нас
ГАРАНТУЄМО
ЯКІСТЬ

Кращий результат нашої роботи - реалізований проект і задоволений клієнт. Співробітники нашої компанії - кваліфіковані і сертифіковані фахівці.

СТЕЖИМО ЗА ТЕНДЕНЦІЯМИ

Стежимо за актуальними тенденціями в дизайні та не боїмося втілювати їх в своїх проектах. У нашому портфоліо Ви знайдете проєкти різної складності і стильового напрямку.

ПРОЗОРІСТЬ
ПРОЦЕСУ

Чітко плануємо хід роботи ще до початку робіт. Професійний кошторис і комплектація об'єкта на всіх етапах будівництва та оздоблення гарантує результат і відповідність проектної документації.

ПОВАЖАЄМО
КЛІЄНТІВ

Ми не нав'язуємо Вам послуги і товари, а допомагаємо підібрати оптимальне рішення на кожному етапі роботи над проектом. Надаємо знижки на матеріали, меблі, світло від партнерів компанії.

Замовлення послуги

Замовлення послуги