Етапи роботи
Роботи
Приклад проекту
Ціни
Відправити запит

Компанія ASD проектує приватні будинки, котеджі, таунхауси, комерційні об'єкти (міні-готелі)  . Команда професіоналів утілить усі побажання і вимоги замовника, відбивши індивідуальність стилю через дизайн і грамотні архітектурні рішення.

Архітектурне проектування - це розробка  ескізних і робочих  проектів житлових будівель і інших об'єктів і звичайно ж проектній документації на реконструкцію або нове будівництво. 
Більше 10 років  наша команда утілює бажання замовника,відбиваючи індивідуальність через дизайн і вивірені архітектурні рішення,  починаючи з ідеї і до повноцінного робітника проекту.

Ми готові  виконати архітектурний проект будинку  повністю - запропонувати ідею, розробити планування, візуалізацію і передати увесь комплект креслень робочого проекту, що відповідає усім нормам. 

Розробка архітектурного проекту від "АртСтройдом"


Компанія "АртСтройдом" надає широкий спектр послуг з розробки архітектурного проекту які включають:

 • проектування фасадів будівель
 • проектування малих архітектурних форм
 • благоустрій територій.

Проектування фасадів будівель

На  першому етапі робіт  створюється   ескіз  майбутнього фасаду, проводиться проектування зовнішнього вигляду, а також розрахунок деяких основних складових конструкції. Таким чином, вдається первинно проглянути майбутній зовнішній вигляд фасаду будинку, а також основні матеріали, які будуть використані при його обробці. Створюємо 3d-модель зовнішнього вигляду майбутнього фасаду, який вже був спроектований. Завдяки такій візуалізації, замовник зможе своїми очима побачити свій майбутній фасад будинку і спільно з проектувальником-професіоналом швидко внести які-небудь зміни, які потрібні Детальніше ..

Проект благоустрою територій 

Проект благоустрою і озеленення території на першій стадії дизайну є спеціально виготовленим загальним ескізом, потім в процесі роботи з'являється безліч робочих креслень, по яких в майбутньому вестимуться роботи.
Ландшафтне проектування - це результат балансу між "красиво" і "функціонально". Він дозволяє контролювати простір: підкреслити стиль, відвернути увагу від небажаних об'єктів, зробити територію ділянки естетично і функціонально єдиной..Детальніше...

Ландшафтне проектування
Проектування фасадів будівель
Етапи роботи

Знайомство. Заповнення технічного завдання (уточнення усіх побажань і завдань). Підписання договору і внесення передоплати.

Перед ухваленням рішення про проектування і будівництво будинку, ми презентуємо Вам портфоліо наших робіт і знайомимо з рівнем виконання ескізної і робочої документації. Простіше кажучи ми з Вами знайомимося), а Ви з нами.
Із задоволенням розповідаємо про тонкощі і етапи все проектних робіт і відповідаємо на Ваші питання. Для першої зустрічі нам потрібні тільки Ви і Ваші ідеї і бажання.

Передпроектні опрацювання.

На цьому етапі робиться топографічна зйомка ділянки Результатом такої зйомки буде детальний план, де буде відбитий актуальний рельєф місцевості, а також нанесені усі наявні будівлі. Затверджені і незатверджені межі ділянки, їх відособлення і точність також відбиваються в цьому документі. Робляться роботи по аналізу грунту і особливостей грунту, необхідні для початку будь-якого будівництва, як одноповерхової частки будинку, так і для зведення великого заміського котеджу в декілька поверхів.

На основі цих передпроектних робіт можна буде визначитися з типом фундаменту, оцінити можливість облаштування цокольного поверху або підземних приміщень (ями, льохи, підпола). Зрозуміти, наскільки високо знаходяться грунтові води, і оцінити необхідність облаштування дренажної системи. Аналіз грунту і особливостей грунту дозволяє уникнути серйозних помилок в проектуванні і будівництві на самому ранньому етапі.

Ескізний Проект. (Затверджувана частина робочого проекту).

Ескізний проект будівлі - це початкова стадія архітектурного проектування. Вона дає можливість попереднього опрацювання основних параметрів при проектуванні будівлі до моменту ухвалення остаточних рішень по усіх розділах проекту . При виконанні ескізного проекту будівлі, в процесі обговорення із Замовником пропонованих архітекторами планувальних рішень і фасадних композицій, відбувається визначення доцільного для конкретного об'єкту складу різних по функціях приміщень, їх розмірів і взаємного розташування. І звичайно, формуються стильові особливості архітектури. Цей етап завершується розробкою оптимального об'ємно-планувального рішення і композиційно-художнього образу проектованої споруди, які затверджуються Замовником. Ескізний проект може упереджатися виконанням Архітектурної концепції із створенням демонстраційного альбому, того, що містить кольорові тривимірні комп'ютерні зображення майбутнього об'єкту, які дають реалістичне уявлення про його архітектурний вигляд.
На стадії Ескізний Проект виконуються креслення в об'ємі, необхідному для проходження узгоджень в зацікавлених державних органах. Виконується на підставі діючих державних стандартів, норм і правил і технічного завдання замовника.

Робоча документація.Видача проекту.

На цій стадії виконуються комплекти деталізованих креслень по усіх розділах проекту, необхідних для виконання будівельних і монтажних робіт.
Робоча документація складається з:
- робочих креслень (плани, розрізи, фасади, аксонометричні схеми);
- специфікацій устаткування, виробів і матеріалів;

Архітектурне проектування:

Вартість робіт 600 грн/м2 (повний пакет включає ескізний і  робочий проекти. Розділення на етапи обмовляється індивідуально)

Бажаєте побачити більше - подивіться наше портфоліо
Відправити запит


Заповніть, будь ласка, форму і ми зв'яжемося з Вами. Також із задоволенням дамо відповідь на всі Ваші запитання, якщо Ви зателефонуйте за телефонами, вказаними нижче:

(067) 637-60-42
(067) 614-04-35

Чому обирають нас
ГАРАНТУЄМО
ЯКІСТЬ

Кращий результат нашої роботи - реалізований проект і задоволений клієнт. Співробітники нашої компанії - кваліфіковані і сертифіковані фахівці.

СТЕЖИМО ЗА ТЕНДЕНЦІЯМИ

Стежимо за актуальними тенденціями в дизайні та не боїмося втілювати їх в своїх проектах. У нашому портфоліо Ви знайдете проєкти різної складності і стильового напрямку.

ПРОЗОРІСТЬ
ПРОЦЕСУ

Чітко плануємо хід роботи ще до початку робіт. Професійний кошторис і комплектація об'єкта на всіх етапах будівництва та оздоблення гарантує результат і відповідність проектної документації.

ПОВАЖАЄМО
КЛІЄНТІВ

Ми не нав'язуємо Вам послуги і товари, а допомагаємо підібрати оптимальне рішення на кожному етапі роботи над проектом. Надаємо знижки на матеріали, меблі, світло від партнерів компанії.

Питання-відповідь

Розробка дизайн-проекту нашою студією складається з 4 етапів:

 1. Знайомство. Заповнення технічного завдання (уточнення всіх побажань та завдань). Підписання договору та внесення передплати.
 2. Передпроектні опрацювання. Топографічна зйомка ділянки. Результатом такої зйомки буде докладний план, де буде відображено актуальний рельєф місцевості, а також нанесено всі споруди.
 3. Ескізний проект. (Затверджена частина робочого проекту).
 4. Робоча документація. Видача проекту.

Розробка архітектурного проекту зазвичай займає близько 3 тижнів, та залежить від складності проекту.

 • Понад 15 років досвіду. Співробітники нашої компанії – кваліфіковані та сертифіковані фахівці.
 • Слідкуємо за актуальними тенденціями у дизайні та не боїмося втілювати їх у своїх проектах.
 • У нашому портфоліо Ви знайдете понад 100 проектів різної складності та стильової спрямованості.
 • Чітко плануємо перебіг роботи до початку робіт.
 • Професійний кошторис та комплектація об'єкта на всіх етапах будівництва та оздоблення гарантує результат та відповідність проектної документації.
 • Надаємо знижки на матеріали, меблі, світло від партнерів компанії.

1. Архітектурне проектування – вартість робіт 600 грн/м2

Повний пакет включає ескізний і робочий проекти.
 
2. Проектування фасадів будівель – вартість робіт від 150 грн/м2 (за площею фасаду будівлі)

Пакет включає:
Ескізне проектування та тривимірне моделювання фасадів житлового будинку. Підбір матеріалів зовнішньої обробки. Розробка комплекту робочих креслень для будівництва.

Щоб замовити проект будинку, заповніть форму на сайті або зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном: (067) 637-60-42, (067) 614-04-35

Замовлення послуги

Замовлення послуги