Етапи роботи
Ціни
Розрахувати вартість проекту

На  першому етапі робіт  створюється   ескіз  майбутнього фасаду, проводиться проектування зовнішнього вигляду, а також розрахунок деяких основних складових конструкції. Таким чином, вдається первинно проглянути майбутній зовнішній вигляд фасаду будинку, а також основні матеріали, які будуть використані при його обробці.Створюємо 3d-модель зовнішнього вигляду майбутнього фасаду, який вже був спроектований. Завдяки такій візуалізації, замовник зможе своїми очима побачити свій майбутній фасад будинку і спільно з проектувальником-професіоналом швидко внести які-небудь зміни, які потрібні. 

Далі розробляється архітектурна  і конструкторська частина проекту. Як правило, на цьому етапі проектування зовнішнього   фасаду будинку проводиться розрахунок усіх архітектурних параметрів будови. Зокрема, фахівці вибирають найбільш оптимальні матеріали, а також конструкцію фасаду. Цей етап проектування фасаду будівлі є найбільш відповідальним і до його проведення слід підійти з особливою ретельністю. Фахівці-проектувальники на цьому етапі архітектурного проектування в Запоріжжі  в обов'язковому порядку враховують усі особливості будівлі, при цьому, максимально ефективно використовуючи елементи і матеріали. Тільки у такому разі вдасться досягти найбільш оптимальних параметрів і зовнішнього вигляду фасаду будівлі.

Етапи роботи

Вартість проектування фасадів будівель -  від 100 грн/м2 (по площі фасаду будівлі).

У послуги входить:

  • Концепція фасадів.

  • Ескізне проектування і тривимірне моделювання фасадів житлового будинку.

  • Підбір матеріалів зовнішньої обробки.

  • Розробка комплекту робочих креслень для будівництва.

Бажаєте побачити більше - подивіться наше портфоліо

Розрахувати вартість проектуЗаповніть, будь ласка, форму і ми прорахуємо попередню вартість проекту. Також із задоволенням дамо відповідь на всі Ваші запитання, якщо Ви зателефонуйте за телефонами, вказаними нижче:
(067) 637-60-42, (067) 614-04-35

Чому обирають нас
ГАРАНТУЄМО
ЯКІСТЬ

Кращий результат нашої роботи - реалізований проект і задоволений клієнт. Співробітники нашої компанії - кваліфіковані і сертифіковані фахівці.

СТЕЖИМО ЗА ТЕНДЕНЦІЯМИ

Стежимо за актуальними тенденціями в дизайні та не боїмося втілювати їх в своїх проектах. У нашому портфоліо Ви знайдете більше 100 проектів різної складності і стильового напрямку.

ПРОЗОРІСТЬ
ПРОЦЕСУ

Чітко плануємо хід роботи ще до початку робіт. Професійний кошторис і комплектація об'єкта на всіх етапах будівництва та оздоблення гарантує результат і відповідність проектної документації.

ПОВАЖАЄМО
КЛІЄНТІВ

Ми не нав'язуємо Вам послуги і товари, а допомагаємо підібрати оптимальне рішення на кожному етапі роботи над проектом. Надаємо знижки на матеріали, меблі, світло від партнерів компанії.

Питання-відповідь
  • Більше 15 років досвіду. Співробітники нашої компанії - кваліфіковані і сертифіковані фахівці.
  • Стежимо за актуальними тенденціями в дизайні і не боїмося втілювати їх у своїх проектах.
  • У нашому портфоліо Ви знайдете більше 100 проектів різної складності і стилю.
  • Чітко плануємо хід роботи до початку.
  • Професійний кошторис і комплектація об'єкту на всіх етапах будівництва та оздоблення гарантує результат і відповідність проектної документації.
  • Надаємо знижки на матеріали, меблі, світло від партнерів компанії.

Замовлення послуги

Замовлення послуги