Етапи роботи
Ціни
Відправити запит

На  першому етапі робіт  створюється   ескіз  майбутнього фасаду, проводиться проектування зовнішнього вигляду, а також розрахунок деяких основних складових конструкції. Таким чином, вдається первинно проглянути майбутній зовнішній вигляд фасаду будинку, а також основні матеріали, які будуть використані при його обробці. Створюємо 3d-модель зовнішнього вигляду майбутнього фасаду, який вже був спроектований. Завдяки такій візуалізації, замовник зможе своїми очима побачити свій майбутній фасад будинку і спільно з проектувальником-професіоналом швидко внести які-небудь зміни, які потрібні. 

Далі розробляється архітектурна  і конструкторська частина проекту. Як правило, на цьому етапі проектування зовнішнього   фасаду будинку проводиться розрахунок усіх архітектурних параметрів будови. Зокрема, фахівці вибирають найбільш оптимальні матеріали, а також конструкцію фасаду. Цей етап проектування фасаду будівлі є найбільш відповідальним і до його проведення слід підійти з особливою ретельністю. Фахівці-проектувальники на цьому етапі архітектурного проектування в обов'язковому порядку враховують усі особливості будівлі, при цьому, максимально ефективно використовуючи елементи і матеріали. Тільки у такому разі вдасться досягти найбільш оптимальних параметрів і зовнішнього вигляду фасаду будівлі.

Крім проектування фасадів, компанія Артстройдом пропонує замовити дизайн інтер'єру під ключ, в тому числі дизайн-проект квартири.

Етапи роботи

Вартість проектування фасадів будівель -  від 150 грн/м2 (по площі фасаду будівлі).

У послуги входить:

 • Концепція фасадів.

 • Ескізне проектування і тривимірне моделювання фасадів житлового будинку.

 • Підбір матеріалів зовнішньої обробки.

 • Розробка комплекту робочих креслень для будівництва.

Бажаєте побачити більше - подивіться наше портфоліо
Відправити запит


Заповніть, будь ласка, форму і ми зв'яжемося з Вами. Також із задоволенням дамо відповідь на всі Ваші запитання, якщо Ви зателефонуйте за телефонами, вказаними нижче:

(067) 637-60-42
(067) 614-04-35

Чому обирають нас
ГАРАНТУЄМО
ЯКІСТЬ

Кращий результат нашої роботи - реалізований проект і задоволений клієнт. Співробітники нашої компанії - кваліфіковані і сертифіковані фахівці.

СТЕЖИМО ЗА ТЕНДЕНЦІЯМИ

Стежимо за актуальними тенденціями в дизайні та не боїмося втілювати їх в своїх проектах. У нашому портфоліо Ви знайдете проєкти різної складності і стильового напрямку.

ПРОЗОРІСТЬ
ПРОЦЕСУ

Чітко плануємо хід роботи ще до початку робіт. Професійний кошторис і комплектація об'єкта на всіх етапах будівництва та оздоблення гарантує результат і відповідність проектної документації.

ПОВАЖАЄМО
КЛІЄНТІВ

Ми не нав'язуємо Вам послуги і товари, а допомагаємо підібрати оптимальне рішення на кожному етапі роботи над проектом. Надаємо знижки на матеріали, меблі, світло від партнерів компанії.

Питання-відповідь

1. Архітектурне проектування – вартість робіт 600 грн/м2

Повний пакет включає ескізний і робочий проекти.
 
2. Проектування фасадів будівель – вартість робіт від 150 грн/м2 (за площею фасаду будівлі)

Пакет включає:
  Ескізне проектування та тривимірне моделювання фасадів житлового будинку. Підбір матеріалів зовнішньої обробки. Розробка комплекту робочих креслень для будівництва.

 1. Знайомство. Заповнення технічного завдання (уточнення всіх побажань та завдань). Підписання договору та внесення передоплати.
   
 2. *Передпроектні опрацювання. Топографічна зйомка ділянки. Результатом такої зйомки буде докладний план, де буде відображено актуальний рельєф місцевості, а також нанесено всі споруди. Затверджені та незатверджені межі ділянки, їх відокремлення та точність також відображаються у цьому документі. Виконуються роботи з аналізу ґрунту та особливостей ґрунту, необхідні для початку будь-якого будівництва, як одноповерхового приватного будинку, так і для зведення великого заміського котеджу на кілька поверхів.(*для проєктування будинків)
   
 3. Ескізний проект. (Затверджена частина робочого проекту). Ескізний проект будівлі – це початкова стадія архітектурного проектування. Вона дає можливість попереднього опрацювання основних параметрів під час проектування будівлі досі прийняття остаточних рішень у всіх розділах проекту. При виконанні ескізного проекту будівлі, в процесі обговорення із Замовником пропонованих архітекторами планувальних рішень та фасадних композицій, відбувається визначення доцільного для конкретного об'єкту складу різних за функціями приміщень, їх розмірів та взаємного розташування. І, звичайно, формуються стильові особливості архітектури. Цей етап завершується розробкою оптимального об'ємно-планувального рішення та композиційно-художнього образу проектованої споруди, які затверджуються Замовником. Ескізний проект може передувати виконанням Архітектурної концепції зі створенням демонстраційного альбому , що містить кольорові тривимірні комп'ютерні зображення майбутнього об'єкта, які дають реалістичне уявлення про його архітектурний вигляд. На стадії ескізного проекту виконуються креслення в обсязі, необхідному для проходження погоджень у зацікавлених державних органах. Виконується на підставі діючих державних стандартів, норм та правил та технічного завдання замовника.
   
 4. Робоча документація. Видача проекту.

На цій стадії виконуються комплекти деталізованих креслень з усіх розділів проекту, необхідних для виконання будівельних та монтажних робіт. Робоча документація складається з: робочих креслень (плани, розрізи, фасади, аксонометричні схеми); специфікацій обладнання, виробів та матеріалів;

Ви можете звернутися до нас, якщо Вам потрібні:

 • Розробка проекту будинку, котеджу
 • Розробка благоустрою територій будинків, фасадів будівлі.
 • Розробка дизайн-проекту інтер'єру заміського будинку, квартир, офісу, об'єкту комерційної нерухомості
 • Комплектація об'єкту. Підбір матеріалів, меблів та аксесуарів
 • Управління проектом. Авторський нагляд
 • Консультації архітектора, дизайнера інтер'єру.
 • Більше 17 років досвіду. Співробітники нашої компанії - кваліфіковані і сертифіковані фахівці.
 • Стежимо за актуальними тенденціями в дизайні і не боїмося втілювати їх у своїх проектах.
 • У нашому портфоліо Ви знайдете  проєкти різної складності і стилю.
 • Чітко плануємо хід роботи до початку.
 • Професійний кошторис і комплектація об'єкту на всіх етапах будівництва та оздоблення гарантує результат і відповідність проектної документації.
 • Надаємо знижки на матеріали, меблі, світло від партнерів компанії.

Замовлення послуги

Замовлення послуги