Послуги  нашої компанії дозволяють забезпечувати комплексний сервіс при проектуванні, реалізації, комплектації будівельних об'єктів. Ви можете звернутися до нас, якщо Вам потрібні:

 • Розробка проекту будинку, котеджу
 • Розробка благоустрою територій будинків, фасадів будівлі
 • Розробка дизайн-проекта інтер'єру заміського будинку, квартир, офісу, об'єкту комерційної нерухомості
 • Комплектація об'єкту. Підбір матеріалів, меблів і аксесуарів
 • Управління проектом. Авторський нагляд
 • Консультації архітектора, дизайнера інтер'єру
 • Будівництво ,оздоблювальні роботи ,повний цикл будівельних  послуг 

                             
Архітектурне проектування - головний і необхідний етап будівництва  не лише масштабних споруд і житлових громадських будівель, але і котеджів, квартир і невеликих приватних будинків. Розробляючи проект Вашого будинку, ми паралельно продумуємо інтер'єр до найдрібніших деталей, що дозволить на стадії проектування уникнути подальших переробок внутрішніх приміщень, пов'язати стиль будинку з інтер'єром.

Проектування  благоустрою територій включає ескізне проектування і тривимірне моделювання благоустрою території і ландшафтного дизайну, підбір матеріалів і устаткування, розробку комплекту робочих креслень генерального плану, вертикального планування і підпірних стін, схем водовідведення, освітлення і озеленення ділянки. А також розробку ескізних креслень індивідуальних виробів, узгодження зразків матеріалів і елементів благоустрою території.

Проектування фасадів будівель  - концепція фасадів. Ескізне проектування і тривимірне моделювання фасадів житлового будинку. Підбір матеріалів зовнішньої обробки. Розробка комплекту робочих креслень для будівництва

 

Дизайн інтер'єру -  розробка концепції майбутнього інтер'єру, комплекту документів, що описують функціональні і дизайнерські рішення, креслення приміщення і опису усіх деталей майбутнього інтер'єру, включаючи обробні матеріали і розташування комунікацій. Досвідчені дизайнери розроблять концептуальні рішення дизайну приміщень (3d Ескізів, візуалізацію), підберуть матеріали і проведуть авторський нагляд при виконанні робіт. 

Авторський нагляд - Консультації і роз'яснення за проектом замовникові, виконробові або іншій особі в процесі реалізації проекту. Внесення коригувань,пов'язаних зі змінами розмірів, що виникли в процесі ремонтних робіт.Виїзди на об'єкт,підбір і затвердження  матеріалів,робота з  підрядними організаціями, допомога і консультації з питань, що виникають в процесі реалізації  Кількість виїздів і  зустрічей обмовляється індивідуально .

 

Управління проектом - Управління проектом від А до Я, від складання тендерного завдання до прийому в експлуатацію готового об'єкту . якісний менеджмент на усіх етапах будівництва, де координатор представляє виключно Ваші інтереси,проводить моніторинг цін і вартості послуг, забезпечує організацію процесу  і формування команди проекту, здійснює контроль за термінами реалізації і постачань. Послуга включає  авторський  нагляд за здійсненням проекту в повному об'ємі.

 

Комплектація об'єкту   -  не менш важливий етап в завершенні будівництва і ремонту, а також гарантія успішної реалізації дизайн-проекта.
Наші менеджери запропонують вам повний кошторис згідно проекту, і адаптують її до графіку робіт і закупівлі матеріалів. Комплектація об'єктів з нами дозволить запропонувати Вам кращі ціни за рахунок постійної співпраці безпосередньо з виробниками і забезпечити надійність і якість усіх матеріалів.
Враховуючи особливості і специфіку роботи а також терміни виробництва по кожній фабриці (світло, сантехніка, плитка, шпалери, меблі і т. д.), ми сплануємо ваші придбання, сформуємо графік постачання матеріалів, який дуже тісно пов'язаний з будівельними роботами на об'єкті Це найбільш розумний і економний підхід,Ви зможете своєчасно придбати необхідні предмети інтер'єру без затримок і зриву термінів по ремонту або будівництву  
Закупівля матеріалів робитися особисто Вами, або з нашою допомогою. Тоді ми беремо на себе увесь процес від спілкування з постачальниками до приймання товару на об'єкті.
Працюємо безпосередньо з фабриками предметів інтер'єру і меблів з Європи. Для Вас, ми скомплектуємо замовлення, доставимо воно на територію України. Завдяки цьому Ваш інтер'єр стане якіснішим і ексклюзивним

Будівництво та оздоблювальні роботи  -Повний цикл робіт в будівельній сфері  .Оздоблювальні роботи  "під ключ".

Постійний штат кваліфікованих будівельників ,виконуємо оздоблювальні роботи будь якої складності ,працюємо  по договору.Повний кошторис  на початок робіт  по проекту 

 


Ми працюємо як з приватними особами, так і з комерційними організаціями. Широкий спектр послуг дає можливість утілювати в життя будь-які ідеї, роблячи світ, що оточує Вас, затишніше і комфортніше. 

 
З нашими Клієнтами ми налагоджуємо довірчі стосунки, це допомагає нам разом досягти призначеної мети. На кожному етапі реалізації ми є представниками Замовника і відстоюємо тільки Ваші інтереси, відповідність виконуваних робіт проектній документації  і дотримання термінів постачань.

 

 

 

 

Бажаєте побачити більше - подивіться наше портфоліо
Відправити запит


Заповніть, будь ласка, форму і ми зв'яжемося з Вами. Також із задоволенням дамо відповідь на всі Ваші запитання, якщо Ви зателефонуйте за телефонами, вказаними нижче:

(067) 637-60-42
(067) 614-04-35

Відгуки
Чому обирають нас
ГАРАНТУЄМО
ЯКІСТЬ

Кращий результат нашої роботи - реалізований проект і задоволений клієнт. Співробітники нашої компанії - кваліфіковані і сертифіковані фахівці.

СТЕЖИМО ЗА ТЕНДЕНЦІЯМИ

Стежимо за актуальними тенденціями в дизайні та не боїмося втілювати їх в своїх проектах. У нашому портфоліо Ви знайдете проєкти різної складності і стильового напрямку.

ПРОЗОРІСТЬ
ПРОЦЕСУ

Чітко плануємо хід роботи ще до початку робіт. Професійний кошторис і комплектація об'єкта на всіх етапах будівництва та оздоблення гарантує результат і відповідність проектної документації.

ПОВАЖАЄМО
КЛІЄНТІВ

Ми не нав'язуємо Вам послуги і товари, а допомагаємо підібрати оптимальне рішення на кожному етапі роботи над проектом. Надаємо знижки на матеріали, меблі, світло від партнерів компанії.

Питання-відповідь

Ціна на дизайн інтер'єру  залежить від обсягу робіт:

 • Площа приміщення менше 75 м2 - від1000 грн/м2
 • Площа приміщення понад 75м2 – від  950 грн/м2
 • Площа понад 300 м2 – ціна договірна

Архітектурне проектування - вартість робіт 600 грн/м2
(Повний пакет включає ескізний і робочий проекти. Поділ на етапи обговорюється індивідуально )

Проектування благоустрою територій – від 3500 грн за 100 м2.

Докладніше на сторінці Прайс.

Ви можете звернутися до нас, якщо Вам потрібні:

 • Розробка проекту будинку, котеджу
 • Розробка благоустрою територій будинків, фасадів будівлі.
 • Розробка дизайн-проекту інтер'єру заміського будинку, квартир, офісу, об'єкту комерційної нерухомості
 • Комплектація об'єкту. Підбір матеріалів, меблів та аксесуарів
 • Управління проектом. Авторський нагляд
 • Консультації архітектора, дизайнера інтер'єру.
 • Більше 17 років досвіду. Співробітники нашої компанії - кваліфіковані і сертифіковані фахівці.
 • Стежимо за актуальними тенденціями в дизайні і не боїмося втілювати їх у своїх проектах.
 • У нашому портфоліо Ви знайдете  проєкти різної складності і стилю.
 • Чітко плануємо хід роботи до початку.
 • Професійний кошторис і комплектація об'єкту на всіх етапах будівництва та оздоблення гарантує результат і відповідність проектної документації.
 • Надаємо знижки на матеріали, меблі, світло від партнерів компанії.

Замовлення послуги