Архітектурне і дизайнерське бюро АртСтройдом  - це професійна команда, яка готова утілити в життя  ідеї у сфері сучасного дизайну інтер'єру або екстер'єру. Під нашим   керівництвом упродовж більше    15-ти  років    було створено  і реалізовано  декілька десятків унікальних проектів   
Наша команда - це творчий колектив, що об'єднав досвідчених дизайнерів, архітекторів і інших кваліфікованих фахівців з однією метою, - створити індивідуальний образ Вашого інтер'єру і утілити його в життя. Ми пропонуємо широкий спектр послуг в області проектування : від професійної консультації до комплексної розробки,реалізації і комплектації об'єкту. Розробляємо:

Ми працюємо по усій Україні.

Ми вважаємо, що  Ваш Будинок   повинен максимально відповідати характеру і настрою людини,який в нім живе. Кожен клієнт для нас індивідуальний, і ми створюємо його будинок таким, щоб він не лише відбивав внутрішній світ людини, але і відповідав його потребам в комфорті, естетиці і зручності, для чого ми прикладаємо усі наші сили і напрацьований за багато років досвід.

 

Інтерв'ю з нашим дизайнером та архітектором Миколою Ващенком про сучасні тенденції та модні тренди в дизайні інтер'єру в програмі "Ранковий гість"

СЕКРЕТ УСПІХУ ВАШОГО ПРОЕКТУ 

       

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

      

СЕРТИФІКОВАНІ ФАХІВЦІ У СФЕРІ ДИЗАЙНУ ТА АРХІТЕКТУРИ

        

 АКТУАЛЬНІ ТЕНДЕНЦІЇ У ДИЗАЙНІ

 

Найкращий результат співпраці з нами – реалізований проект та задоволений клієнт. Підтримуємо зворотний зв'язок з усіма учасниками процесу після завершення проектних робіт.

   

 

Усі наші співробітники мають вищу профільну освіту. Ми вчилися, навчаємось і продовжуємо вчитися та розвиватися разом, в одній дружній команді. 

   

 

Ми є представниками топових світових виробників меблів, освітлення, оздоблювальних та декоративних матеріалів, дізнаємося про всі новинки та тенденції з перших вуст від законодавців інтер'єрної моди.

 

 

           
       

  ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ

   

100% РЕАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ТА МЕБЛІ

   

ЄВРОПЕЙСЬКА МОДЕЛЬ РОЗРАХУНКУ

Допомагаємо знайти єдине правильне рішення на кожному етапі створення та реалізації проекту. Результатом є ідеальний простір, що максимально ефективно виконує свою функцію..     Готовий інтер'єр буде як на картинці. На ескізах майбутнього інтер'єру відображено реальні предмети меблів, освітлення та оздоблювальні матеріали, затверджені згідно з обумовленим бюджетом.      Вартість інтер'єру визначаєте Ви! Ми розробили унікальну модель розрахунку бюджету, яка дозволяє заощадити створення вашого інтер'єру.
У середньому можна зберегти до 20% бюджету.
             
       

 ЕКОНОМІЯ ЗАСОБІВ

   

ПРАВО ВИБОРУ

   

ПРОЗОРИЙ ТА МАКСИМАЛЬНО ЕФЕКТИВНИЙ ПРОЦЕС

Готуємо загальний кошторис за проектом. Складаємо графік закупівлі матеріалів та стежимо за акціями партнерів, актуальними залишками та вигідними пропозиціями.     Ми не нав'язуємо вам послуги та товари, а допомагаємо підібрати оптимальне рішення на кожному етапі роботи над проектом.     Професійний кошторис та комплектація об'єкта на всіх етапах будівництва та оздоблення гарантує результат та відповідність проектної документації.

 

 

Замовлення послуги