Архітектурне і дизайнерське бюро АртСтройдом  - це професійна команда, яка готова утілити в життя  ідеї у сфері сучасного дизайну інтер'єру або екстер'єру. Під нашим   керівництвом упродовж більше    15-ти  років    було створено  і реалізовано  декілька десятків унікальних проектів   
Наша команда - це творчий колектив, що об'єднав досвідчених дизайнерів, архітекторів і інших кваліфікованих фахівців з однією метою, - створити індивідуальний образ Вашого інтер'єру і утілити його в життя. Ми пропонуємо широкий спектр послуг в області проектування : від професійної консультації до комплексної розробки,реалізації і комплектації об'єкту. Розробляємо:

Ми працюємо по усій Україні.

Ми вважаємо, що  Ваш Будинок   повинен максимально відповідати характеру і настрою людини,який в нім живе. Кожен клієнт для нас індивідуальний, і ми створюємо його будинок таким, щоб він не лише відбивав внутрішній світ людини, але і відповідав його потребам в комфорті, естетиці і зручності, для чого ми прикладаємо усі наші сили і напрацьований за багато років досвід.

 

Інтерв'ю з нашим дизайнером та архітектором Миколою Ващенком про сучасні тенденції та модні тренди в дизайні інтер'єру в програмі "Ранковий гість"

СЕКРЕТ УСПІХУ ВАШОГО ПРОЕКТУ 

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Найкращий результат співпраці з нами – реалізований проект та задоволений клієнт. Підтримуємо зворотний зв'язок з усіма учасниками процесу після завершення проектних робіт.

СЕРТИФІКОВАНІ ФАХІВЦІ У СФЕРІ ДИЗАЙНУ ТА АРХІТЕКТУРИ

Усі наші співробітники мають вищу профільну освіту. Ми вчилися, навчаємось і продовжуємо вчитися та розвиватися разом, в одній дружній команді. 

 АКТУАЛЬНІ ТЕНДЕНЦІЇ У ДИЗАЙНІ

Ми є представниками топових світових виробників меблів, освітлення, оздоблювальних та декоративних матеріалів, дізнаємося про всі новинки та тенденції з перших вуст від законодавців інтер'єрної моди.

  ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ

Допомагаємо знайти єдине правильне рішення на кожному етапі створення та реалізації проекту. Результатом є ідеальний простір, що максимально ефективно виконує свою функцію..

100% РЕАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ТА МЕБЛІ

Готовий інтер'єр буде як на картинці. На ескізах майбутнього інтер'єру відображено реальні предмети меблів, освітлення та оздоблювальні матеріали, затверджені згідно з обумовленим бюджетом.

ЄВРОПЕЙСЬКА МОДЕЛЬ РОЗРАХУНКУ

Вартість інтер'єру визначаєте Ви! Ми розробили унікальну модель розрахунку бюджету, яка дозволяє заощадити створення вашого інтер'єру.
У середньому можна зберегти до 20% бюджету.

 ЕКОНОМІЯ ЗАСОБІВ

Готуємо загальний кошторис за проектом. Складаємо графік закупівлі матеріалів та стежимо за акціями партнерів, актуальними залишками та вигідними пропозиціями.

ПРАВО ВИБОРУ

Ми не нав'язуємо вам послуги та товари, а допомагаємо підібрати оптимальне рішення на кожному етапі роботи над проектом.

ПРОЗОРИЙ ТА МАКСИМАЛЬНО ЕФЕКТИВНИЙ ПРОЦЕС

Професійний кошторис та комплектація об'єкта на всіх етапах будівництва та оздоблення гарантує результат та відповідність проектної документації.

 

 

Лобунець Наталія

Керівник студії, дизайнер інтер'єру

"Для мене дизайн інтер'єру це покликання. Улюбленій справі присвятила більше 15 років життя і у своїй роботі щодня знаходжу і відкриваю багато нового та унікального. Творчість, досвід та прагнення стати кращими, допомагає у створенні ваших кращих інтер'єрів. чекає наш творчий та дружний колектив, ми відкриті до діалогу і завжди приділимо час для зустрічі та вірного кроку до роботи з нами. Дизайнер інтер'єру повинен розбиратися в архітектурних стилях, кресленнях, знати властивості, сферу застосування та вартість оздоблювальних матеріалів, знати закони побудови простору, володіти комп'ютерними програмами для 3D-візуалізацій, вміти укладати договори та кошториси, пам'ятати напам'ять будівельні норми. Створити детальний дизайн-проект, перетворити картинку на реальність без спеціальної освіти практично неможливо. Всі співробітники нашої компанії мають вищу профільну освіту та справжній, «живий» досвід роботи! Пишаюся своєю командою, в якій ми не просто колеги, а вірні друзі. Дякую нашим клієнтам та партнерам за довіру, досвід та можливість розвиватися у цій професії! "

Шеремет Катерина

Керівник проектів, дизайнер авторського нагляду

Я розумію, що менеджер проекту - особлива людина, що впливає на всі процеси під час втілення проекту, тому намагаюся і вважаю свою роботу важливою, підходжу до кожного проекту відповідально і з душею. Завжди намагаюся бути на стороні замовника, тому що на всіх етапах реалізації представляю Ваші інтереси. Разом із Вами я розробляю план робіт за проектом, складаю кошторисну документацію на матеріали, предмети інтер'єру, обладнання. Я беру на себе комунікаційну частину проекту щодо поставок, термінів та відповідності робіт з проекту. Із задоволенням відповім на всі запитання та розповім, на якому етапі знаходиться той чи інший процес створення Вашого будинку. Чекаю на ваші дзвінки!

Микола Ващенко

Архітектор-дизайнер

Маю багаторічний досвід у проектуванні багатоповерхових та малоповерхових будинків, розважальних комплексів, прибудинкових територій. Для мене архітектура та дизайн це єдине ціле і вважаю, що до будь-якого проекту необхідно підходити комплексно, довіряти створення майбутнього будинку фахівцеві, який пропрацює і архітектурний образ будівлі та інтер'єрні рішення, саме так можна уникнути помилок та досягти гармонії простору. Завжди шукаю авторські та креативні рішення для кожного об'єкта, уважний до деталей та намагаюся зробити Ваш будинок індивідуальним та, а інтер'єр особливим. Сміливо можу заявити, що якщо професія стає способом життя, то ремесло може перетворити на мистецтво.

Приходько Софія

Дизайнер інтер'єру

У компанії працюю понад 7 років, за цей час створила понад десяток успішних проектів і з кожним новим проектом розвиваюся, дізнаюсь багато нового та насолоджуюся результатом Найскладніше у моїй професії – це поєднувати в собі менеджера та художника, тобто логіку та творчість. Вважаю, що успішний дизайнер інтер'єру повинен бути художником, психологом, менеджером, конструктором, і трохи кошторисником. Намагаюся поєднувати у своїй роботі всі знання цих напрямів і не втрачати натхнення як кожен проект це нове життя та нові ідеї, які надихають мене на творче піднесення, а значить на постійний розвиток в улюбленій справі!

Стояк Ольга

Дизайнер інтер'єру

Дизайн інтер'єру-справа, якою я живу. Докладаю максимум зусиль для створення саме Вашого ідеального інтер'єру. З трвпотінням та увагою підходжу до створення проекту, адже кожен із них – неповторна історія. Мода швидкоплинна, а обраний інтер'єр буде вашим супутником довгий час і важливо, щоб дизайн інтер'єру був практичним і функціональним. Із задоволенням допоможу Вам у створенні індивідуального та ергономічного простору!

Роман Романенко

Дизайнер інтер'єру

Моя професія для мене це те, що надихає мене щодня Вважаю, що коли ми ставимо собі за мету — ми їй рівні; але поки ми її досягаємо - ми виростаємо.. Удосконалююсь і захоплююся 3-d графікою, намагаюся довести кожен ескіз майбутнього інтер'єру до досконалості, передати тонкі невлові деталі, світло, колір.. Ідеальний інтер'єр на ескізах - це перше враження про реальне. намагаємося надати якісний продукт на стадії проектування та реалізувати його таким, яким ви полюбили його задовго до того, як переступите поріг свого будинку.

Олеся Войкова

Дизайнер інтер'єру

Дизайн для мене – це хобі, яке я перетворила на свою професію. Тепер щодня я займаюся справою, якою захоплена найбільше у світі. І це кохання я вкладаю в кожен проект! Я закохана у свою роботу і рада, що мій кожен проект як нова книга, зі своїми героями та змістом, що у кожному наступному проекті починається нова історія, яка дає мені можливість розвиватися та рости у моїй професії!

Замовлення послуги