Архітектурне і дизайнерське бюро ASD  - це професійна команда, яка готова утілити в життя  ідеї у сфері сучасного дизайну інтер'єру або екстер'єру. Під нашим   керівництвом на протязі   17-ти  років    було створено  і реалізовано  декілька десятків унікальних проектів   
Наша команда - це творчий колектив, що об'єднав досвідчених дизайнерів, архітекторів і інших кваліфікованих фахівців з однією метою, - створити індивідуальний образ Вашого інтер'єру і утілити його в життя. Ми пропонуємо широкий спектр послуг в області проектування : від професійної консультації до комплексної розробки,реалізації і комплектації об'єкту. Розробляємо:

Ми вважаємо, що  Ваш Будинок   повинен максимально відповідати характеру і настрою людини,який в нім живе. Кожен клієнт для нас індивідуальний, і ми створюємо його будинок таким, щоб він не лише відбивав внутрішній світ людини, але і відповідав його потребам в комфорті, естетиці і зручності, для чого ми прикладаємо усі наші сили і напрацьований за багато років досвід.

Працюємо по  Україні і за її межами.

 

Катерина Шеремет  про дизайн  квартири у житловому комплексі "Бородіно"

СЕКРЕТ УСПІХУ ВАШОГО ПРОЕКТУ 

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Найкращий результат співпраці з нами – реалізований проект та задоволений клієнт. Підтримуємо зворотний зв'язок з усіма учасниками процесу після завершення проектних робіт.

СЕРТИФІКОВАНІ ФАХІВЦІ У СФЕРІ ДИЗАЙНУ ТА АРХІТЕКТУРИ

Усі наші співробітники мають вищу профільну освіту. Ми вчилися, навчаємось і продовжуємо вчитися та розвиватися разом, в одній дружній команді. 

 АКТУАЛЬНІ ТЕНДЕНЦІЇ У ДИЗАЙНІ

Ми є представниками топових світових виробників меблів, освітлення, оздоблювальних та декоративних матеріалів, дізнаємося про всі новинки та тенденції з перших вуст від законодавців інтер'єрної моди.

  ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ

Допомагаємо знайти єдине правильне рішення на кожному етапі створення та реалізації проекту. Результатом є ідеальний простір, що максимально ефективно виконує свою функцію..

100% РЕАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ТА МЕБЛІ

Готовий інтер'єр буде як на картинці. На ескізах майбутнього інтер'єру відображено реальні предмети меблів, освітлення та оздоблювальні матеріали, затверджені згідно з обумовленим бюджетом.

ЄВРОПЕЙСЬКА МОДЕЛЬ РОЗРАХУНКУ

Вартість інтер'єру визначаєте Ви! Ми розробили унікальну модель розрахунку бюджету, яка дозволяє заощадити створення вашого інтер'єру.
У середньому можна зберегти до 20% бюджету.

 ЕКОНОМІЯ ЗАСОБІВ

Готуємо загальний кошторис за проектом. Складаємо графік закупівлі матеріалів та стежимо за акціями партнерів, актуальними залишками та вигідними пропозиціями.

ПРАВО ВИБОРУ

Ми не нав'язуємо вам послуги та товари, а допомагаємо підібрати оптимальне рішення на кожному етапі роботи над проектом.

ПРОЗОРИЙ ТА МАКСИМАЛЬНО ЕФЕКТИВНИЙ ПРОЦЕС

Професійний кошторис та комплектація об'єкта на всіх етапах будівництва та оздоблення гарантує результат та відповідність проектної документації.

 

 

Наталія

Керівник студії, дизайнер інтер'єру

Для мене дизайн інтер'єру це покликання. Улюбленій справі присвятила більше 17 років життя і у своїй роботі щодня знаходжу і відкриваю багато нового та унікального. Творчість, досвід та прагнення стати кращими, допомагає у створенні ваших кращих інтер'єрів. чекає наш творчий та дружний колектив, ми відкриті до діалогу і завжди приділимо час для зустрічі та вірного кроку до роботи з нами. Пишаюся своєю командою, в якій ми не просто колеги, а вірні друзі. Дякую нашим клієнтам та партнерам за довіру, досвід та можливість розвиватися у цій професії!    

Катерина

Керівник проектів, дизайнер інтер'єру

Керівник  проекту - особлива людина, що впливає на всі процеси під час втілення проекту, тому намагаюся і вважаю свою роботу важливою, підходжу до кожного проекту відповідально і з душею. Завжди намагаюся бути на стороні замовника, тому що на всіх етапах реалізації представляю Ваші інтереси.В компанії я координую  роботу наших дизайнерів і будівельників . Разом із Вами я розробляю план робіт за проектом, складаю кошторисну документацію на матеріали, предмети інтер'єру, обладнання, беру на себе комунікаційну частину проекту щодо поставок, термінів та відповідності робіт з проекту. Із задоволенням відповім на всі запитання та розповім, на якому етапі знаходиться той чи інший процес створення Вашого будинку.  

Євген

виконроб

У сфері будівництва працюю більше 20-ти років. В компанії відповідаю за проведення і якісне виконання будівельних робіт, управління колективом будівельників компанії, контроль їх роботи, а також організацію замовлення та доставки необхідних будівельних матеріалів. Сміливо можу заявити, що якщо професія стає способом життя, то ремесло може перетворити на мистецтво.Пріорітетом у своїй справі вважаю -високу якість виконання робіт  ,повагу до кліента,чесність і відповідальність!

Замовлення послуги