Етапи роботи
Роботи
Приклад проекту
Ціни
Відправити запит

В дизайні комерційних приміщень виражені 2 напрями:

Обидва напрями в проектуванні разюче відрізняються, до кожного приміщення потрібний максимально індивідуальний  підхід, що підкреслює вид  діяльності.

Офіс -це візитна картка,  тут    приймають  клієнтів, проводять ділові зустрічі і укладають   контракти .Інтер'єр офісу повинен вселяти довіру клієнтам і розташовувати до бесіди і до плідної, комфортної роботи співробітників .Розробимо інтер'єр офісу згідно з фірмовим стилем компанії і поставленими завданнями, пройдемо з Вами увесь шлях від проекту до реалізації.

Психологія кольору, правильне підібране освітлення і  вдалий інтер'єр  допоможуть власникові  притягнути вимогливих клієнтів і забезпечити популярність закладу.

Окрім функціональності інтер'єри комерційних приміщень мають бути максимально привабливі і технологічні, час невблаганно не коштує на місці, Ваші переваги перед конкурентами  визначаються багатьма чинниками, а грамотний  і продуманий інтер'єр привнесе індивідуальність і стиль закладу.

Підготуємо дизайн-проект нежилого приміщення

Будь-якій компанії, яка зацікавлена в створенні зручного простору для своїх співробітників, клієнтів і ділових партнерів коштує варто замислитися про створення унікального дизайну інтер'єру. Особливість дизайн-проекту нежилого приміщення в тому, що за рахунок розташування меблів в офісі або студії він допомагає сформувати обстановку, в якій :

 • підкреслюється імідж і корпоративний стиль компанії;
 • співробітники продуктивніший працюють;
 • клієнти відчувають себе комфортніше.

І усе це опосередковано сприяє зміцненню стосунків в робочому колективі і ефективності організації.

Особливості дизайну інтер'єру комерційних приміщень

 
Професійний дизайн комерційних приміщеньі від нашої дизайн-студії може ховатися цілий набір підходів до роботи з інтер'єром, які залежать від призначення комерційних площ.

 •  Торгові площі - магазини, бутики, торгові центри - мають бути стильними і привабливими для покупців і одночасно - зручними для персоналу.
 • У офісних приміщень завдання інші: це в першу чергу зручне робоче середовище, а також візуалізація офісу повинна обігравати корпоративні цінності і стиль.
 • Зовсім особлива розмова - декорування готелю, ресторану, бару або готелю, де все повинно бути підпорядковано комфорту гостя, і в той же час вимагається організувати "за кадром" безліч складних і взаємозв'язаних процесів.
 • Якщо йдеться про оздоровчий комплекс або фітнес-клубі - знадобиться особлива увага до підбору матеріалів із специфічними властивостями, а приміщення треба організувати так, щоб кожна його зона була одночасно просторою, безпечною і функціональною.
 • Особливий випадок - медичні установи. Специфіка кожного з них строго визначає можливий вибір матеріалів і дизайнерських рішень. Тут на першому плані має бути функціональність і одночасно - відчуття спокою, який самі стіни сформують у пацієнта.

Залежно від типу комерційного приміщення визначається набір робіт і послуг, специфіка розробки дизайн-проектів.

Дизайн ресторана
Дизайн офіса
Етапи роботи

Знайомство і досягнення домовленостей

Ми спілкуємося, показуємо портфоліо проектів, коротко розповідаємо, що відбуватиметься на наступних етапах. Ви розповідаєте, яким бажаєте бачити своє приміщення в майбутньому, і ми складаємо ТЗ. Завершується цей етап підписанням договору і внесенням передоплати, потім до роботи приступає дизайнер проекту.

Підготовчий

Відбувається збір усіх чинників, значимих для майбутніх робіт, і готується план приміщення. На наступному етапі на базі цього плану для замовника може бути підготовлена тривимірна модель майбутнього приміщення, на якій можна оцінити розташування елементів інтер'єру, кольору, матеріали, загальну логіку простору.

Затвердження проекту

Створюється ескізний проект, де опрацьовуються ключові параметри майбутнього приміщення і остаточно визначаються його особливості. Ескізний проект досить деталізований, щоб пройти необхідні ухвалення в контролюючих органах.

Креслення і видача проекту

Створюються детальні креслення, усі розділи проекту, що охоплюють. У числі іншого ми підбираємо матеріали для робіт. При замовленні послуги авторського нагляду (доступно в Запоріжжі) ми також організовуємо закупівлі, стежимо за термінами проведення кожного етапу робіт і за їх якістю. У інших містах передача проекту є завершальним етапом за договором.

Ціна дизайну комерційних приміщень:

 • Площа приміщення  менше 75 м2- від 1000 грн/м2

 • Площа приміщення  більше 75м2 - від 950грн/м2

 • Площа більше 300 м2  - ціна договірна

Бажаєте побачити більше - подивіться наше портфоліо
Відправити запит


Заповніть, будь ласка, форму і ми зв'яжемося з Вами. Також із задоволенням дамо відповідь на всі Ваші запитання, якщо Ви зателефонуйте за телефонами, вказаними нижче:

(067) 637-60-42
(067) 614-04-35

Чому обирають нас
ГАРАНТУЄМО
ЯКІСТЬ

Кращий результат нашої роботи - реалізований проект і задоволений клієнт. Співробітники нашої компанії - кваліфіковані і сертифіковані фахівці.

СТЕЖИМО ЗА ТЕНДЕНЦІЯМИ

Стежимо за актуальними тенденціями в дизайні та не боїмося втілювати їх в своїх проектах. У нашому портфоліо Ви знайдете проєкти різної складності і стильового напрямку.

ПРОЗОРІСТЬ
ПРОЦЕСУ

Чітко плануємо хід роботи ще до початку робіт. Професійний кошторис і комплектація об'єкта на всіх етапах будівництва та оздоблення гарантує результат і відповідність проектної документації.

ПОВАЖАЄМО
КЛІЄНТІВ

Ми не нав'язуємо Вам послуги і товари, а допомагаємо підібрати оптимальне рішення на кожному етапі роботи над проектом. Надаємо знижки на матеріали, меблі, світло від партнерів компанії.

Питання-відповідь

Розробка дизайн-проекту нашою студією складається з 4 етапів:

 1. Знайомство. Заповнення технічного завдання (уточнення всіх побажань та завдань). Підписання договору та внесення передплати.
 2. Передпроектні опрацювання. 
 3. Ескізний проект (частина робочого проекту, що затверджується).
 4. Робоча документація. Видача проекту.

Вартість дизайну інтер'єру комерційних приміщень залежить від обсягу робіт:

 • Площа приміщення менша ніж 75 м2 - від 1000 грн/м2
 • Площа приміщення понад 75м2 – від 950 грн/м2
 • Площа понад 300 м2 – ціна договірна

Для замовлення дизайн-проекту Ви можете зателефонувати за:

або скористатись формою зворотного зв'язку на сайті.

 • Понад 15 років досвіду. Співробітники нашої компанії – кваліфіковані та сертифіковані фахівці.
 • Слідкуємо за актуальними тенденціями у дизайні та не боїмося втілювати їх у своїх проектах.
 • У нашому портфоліо Ви знайдете понад 100 проектів різної складності та стильової спрямованості.
 • Чітко плануємо перебіг роботи до початку робіт.
 • Професійний кошторис та комплектація об'єкта на всіх етапах будівництва та оздоблення гарантує результат та відповідність проектної документації.
 • Надаємо знижки на матеріали, меблі, світло від партнерів компанії.

Щоб замовити дизайн комерційної нерухомості, заповніть форму на сайті або зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном: (067) 637-60-42, (067) 614-04-35

Замовлення послуги

Замовлення послуги