Етапи роботи
Роботи
Приклад проекту
Ціни
Відправити запит

Сьогодні в умовах гострої конкуренції оригінальні інтер'єрні рішення закладів комунального харчування стали потужним інструментом маркетингу. Унікальний дизайн інтер'єру ресторану здатний залучити нових клієнтів, адже люди приходять сюди насамперед для нових вражень, спілкування та настрою.

Саме тому дуже важливо приділити першорядну увагу оформленню приміщення та звернутися до професіоналів. Компанія «АртСтройдом» ось уже понад 15 років розробляє дизайн проектів житлової та комерційної нерухомості. У нас ви можете замовити дизайн інтер'єру під ключ, що включає розробку концепції, створення креслень, розміщення комунікацій, підбір матеріалів, світильників та декору.

Особливості дизайн-проекту кафе, бару чи ресторану

Основне завдання комерційного об'єкта – приносити прибуток, тому один із головних пріоритетів при створенні дизайнерської концепції – позитивний емоційний вплив інтер'єру на відвідувачів. При досягненні цієї мети відіграють роль численні нюанси: гама кольорів, світлові акценти, декоративне оздоблення, підбір меблів, зонування приміщення.

При створенні дизайн-проекту ресторану ціна може залежати від ряду факторів, у тому числі площі та матеріалів. Архітектори обов'язково враховують такі моменти:

 • діючі будівельні норми для громадських приміщень;
 • розміщення всіх необхідних інженерних комунікацій;
 • планування приміщення, технічні особливості об'єкта, що впливають вибір концепції дизайну;
 • вимоги протипожежної безпеки.
Етапи роботи

Розробка дизайн-проекту починається із зустрічі на об'єкті, в ході якої обговорюються побажання клієнта щодо стильового рішення, передбачуваний бюджет, цільова аудиторія закладу. Тут проводяться виміри приміщення, визначається розміщення інженерних комунікацій, розраховується вартість створення дизайну. Потім із замовником підписується договір, у якому зазначаються етапи роботи, строки їх виконання та порядок оплати.

Далі створюється концепція дизайну інтер'єру закладу, розробляються планувальні рішення. Замовнику демонструється 3D-візуалізація, що дозволяє побачити, як виглядатиме приміщення після ремонту з розставленими меблями.

Після затвердження дизайнерських рішень створюються робочі креслення, що охоплюють усі розділи проекту. На завершальному етапі замовнику видається повна проектна документація.

Вартість дизайну кафе чи ресторану:

 • Площа приміщення  менше 75 м2- від 1000 грн/м2
 • Площа приміщення  більше 75м2 - від 950грн/м2
 • Площа більше 300 м2  - ціна договірна
Бажаєте побачити більше - подивіться наше портфоліо
Відправити запит


Заповніть, будь ласка, форму і ми зв'яжемося з Вами. Також із задоволенням дамо відповідь на всі Ваші запитання, якщо Ви зателефонуйте за телефонами, вказаними нижче:

(067) 637-60-42
(067) 614-04-35

Чому обирають нас
ГАРАНТУЄМО
ЯКІСТЬ

Кращий результат нашої роботи - реалізований проект і задоволений клієнт. Співробітники нашої компанії - кваліфіковані і сертифіковані фахівці.

СТЕЖИМО ЗА ТЕНДЕНЦІЯМИ

Стежимо за актуальними тенденціями в дизайні та не боїмося втілювати їх в своїх проектах. У нашому портфоліо Ви знайдете проєкти різної складності і стильового напрямку.

ПРОЗОРІСТЬ
ПРОЦЕСУ

Чітко плануємо хід роботи ще до початку робіт. Професійний кошторис і комплектація об'єкта на всіх етапах будівництва та оздоблення гарантує результат і відповідність проектної документації.

ПОВАЖАЄМО
КЛІЄНТІВ

Ми не нав'язуємо Вам послуги і товари, а допомагаємо підібрати оптимальне рішення на кожному етапі роботи над проектом. Надаємо знижки на матеріали, меблі, світло від партнерів компанії.

Питання-відповідь
 • У нас понад 17років досвіду. Співробітники нашої компанії – кваліфіковані та сертифіковані фахівці.
 • Ми стежимо за актуальними тенденціями у дизайні та не боїмося втілювати їх у своїх проектах.
 • У нашому портфоліо Ви знайдете понад 100 проектів різної складності та стильової спрямованості.
 • Завжди чітко плануємо перебіг роботи на початок робіт.
 • Складаємо професійний кошторис та комплектацію об'єкта на всіх етапах будівництва та оздоблення, що гарантує результат та відповідність проектної документації.
 • Надаємо знижки на матеріали, меблі, світло від партнерів нашої компанії.
 1. Виїзд, знайомство з клієнтом, виконання замірів
 2. Укладання договору
 3. Розробка планувальних рішень
 4. Підготовка робочої документації
 5. Видача проектної документації

Вартість дизайну проекту бару залежить від обсягу робіт:

 • Площа приміщення менше 75 м2 – від 1000 грн/м2
 • Площа приміщення понад 75м2 – від 950 грн/м2
 • Площа понад 300 м2 – ціна договірна

Детальніше на сторінці "Ціни"

Ціна залежить від площі приміщення та інших параметрів. Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися звернувшись до наших менеджерів за телефонами:

 • (067) 637-60-42
 • (067) 614-04-35

Дизайн проект ресторану  Ви можете замовити в нашій компанії.
Для цього необхідно зателефонувати:

 • +38(067) 637-60-42
 • +38(067) 614-04-35

або залишити заявку

У вартість дизайну проекту кафе авторський нагляд не включено.

Ця послуга обговорюэться індивідуально.

Замовлення послуги

Замовлення послуги