Етапи роботи
Роботи
Приклад проекту
Ціни
Розрахувати вартість проекту

Дизайн інтер'єру - необхідний етап будівництва будівель, жител, квартир, котеджів і приватних будинків. Практичність і зручність простору відіграють важливу роль, а функціональність обстановки повинна відповідати настрою і характеру власника. Індивідуальний дизайн сьогодні затребуваний і покликаний поліпшити життя хазяїв приміщення.
 
Нестримно набирає популярність об'єднання простору. Часто мешканці віддають перевагу одно приміщення-студію, надаюче почуття свободи. Інтер'єр дитячою має бути екологічним і безпечним, але одночасно затишним, яскравим і функціональним. При оформленні спальні враховується розмір і форма кімнати, освітлення і темперамент власника.
 
Компанія "Артстройдом" займається створенням дизайну квартир у Дніпрі, комплекту документації, що включає креслення приміщення, розміщення комунікацій і підбір матеріалів. Ми не оформляємо окремі кімнати, а займаємося комплексним дизайном будинку або квартири. Ми до найдрібніших деталей продумуємо оформлення простору.  

Створення дизайну квартири  залежить від складності проекту і займає біля 2-х місяців.

Створити оригінальний дизайн інтер'єру квартири або будинку і максимально заповнити його затишком, красою і теплом - це ті істини, які враховує дизайнер при розробці проекту.

Ваш комфорт і зручність є для нас пріоритетом.

Особливості дизайн-проекту квартири в Дніпрі від АртСтройдом?

Дизайн будинку відрізняється від дизайну квартири наявністю технічних приміщень, досить високою кількістю комунікацій. Важливий і той факт, що над проектом працює архітектор-дизайнер, рівень знань  якого позбавить від багатьох проблем і переробок надалі.

Наша робота над дизайн-проектом квартири у Дніпрі або будь-якому іншому місті завжди  націлена на  результат, ми  проектуємо "живі" інтер'єри,де знайдеться місце усім  речам, використовуваним в щоденному ужитку. Інтер'єр на картинці в журналі, чистий і бездоганний, без зайвих деталей  не завжди доречний у Вашому будинку, який в процесі життя наповниться найнеобхіднішим. Допоможемо врахувати і не упустити усі деталі і розмістити все, без чого життя людини будинку незручне і не комфортне! 

Етапи роботи

ПЕРЕДПРОЕКТНІ РОБОТИ
На першому етапі відбувається наше знайомство. Ми розповімо вам про деталі роботи над проектом, домовимося про зустріч в слушний для вас час в нашій студії або на об'єкті. Виїжджаємо на виміри об'єкту для дизайн-проекта удома в Запоріжжі, укладаємо договір, обговорюємо і анкетуємо (заповнення форми Технічного Завдання на проектування), уточнюємо усіх побажання і завдання .

Розробка планувальних рішень, концепції в цілому і ескізів майбутнього інтер'єру. Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення поставленої задачі, розробимо і продемонструємо 3d візуалізації.

Затвердження колірного і стилістичного рішення, 3d візуалізації.
Підбір матеріалів. Підготовка технічної частини проекту.

Робоча документація. Видача проекту.
На цій стадії виконуються комплекти деталізованих креслень по усіх розділах проекту, необхідних для виконання будівельних і монтажних робіт.

Вартість дизайну інтер'єру квартир:

 • Площа приміщення  менше 75 м2- від 900 грн/м2
 • Площа приміщення  більше 75м2 - від 850грн/м2
 • Площа більше 300 м2  - ціна договірна
Бажаєте побачити більше - подивіться наше портфоліо
Розрахувати вартість проекту


Заповніть, будь ласка, форму і ми прорахуємо попередню вартість проекту. Також із задоволенням дамо відповідь на всі Ваші запитання, якщо Ви зателефонуйте за телефонами, вказаними нижче:
(067) 637-60-42, (067) 614-04-35

Чому обирають нас
ГАРАНТУЄМО
ЯКІСТЬ

Кращий результат нашої роботи - реалізований проект і задоволений клієнт. Співробітники нашої компанії - кваліфіковані і сертифіковані фахівці.

СТЕЖИМО ЗА ТЕНДЕНЦІЯМИ

Стежимо за актуальними тенденціями в дизайні та не боїмося втілювати їх в своїх проектах. У нашому портфоліо Ви знайдете більше 100 проектів різної складності і стильового напрямку.

ПРОЗОРІСТЬ
ПРОЦЕСУ

Чітко плануємо хід роботи ще до початку робіт. Професійний кошторис і комплектація об'єкта на всіх етапах будівництва та оздоблення гарантує результат і відповідність проектної документації.

ПОВАЖАЄМО
КЛІЄНТІВ

Ми не нав'язуємо Вам послуги і товари, а допомагаємо підібрати оптимальне рішення на кожному етапі роботи над проектом. Надаємо знижки на матеріали, меблі, світло від партнерів компанії.

Питання-відповідь

Розробка дизайн-проекту квартири нашою студією складається з 4 етапів:

 1. Знайомство. Заповнення технічного завдання (уточнення всіх побажань та завдань). Підписання договору та внесення передплати.
 2. Передпроектні опрацювання. Топографічна зйомка ділянки. Результатом такої зйомки буде докладний план, де буде відображено актуальний рельєф місцевості, а також нанесено всі споруди.
 3. Ескізний проект (частина робочого проекту, що затверджується).
 4. Робоча документація. Видача проекту.

Розробка дизайн-проекту будинку займає близько 3 тижнів, але все залежить від складності проекту.

Вартість дизайну інтер'єру квартири залежить від обсягу робіт:

 • Площа приміщення менше 75 м2 - від 900 грн/м2
 • Площа приміщення понад 75м2 – від 850грн/м2

Для замовлення дизайн-проекту Ви можете зателефонувати за телефонами:

або скористатись формою зворотного зв'язку на сайті.

 • Понад 15 років досвіду. Співробітники нашої компанії – кваліфіковані та сертифіковані фахівці.
 • Слідкуємо за актуальними тенденціями у дизайні та не боїмося втілювати їх у своїх проектах.
 • У нашому портфоліо Ви знайдете понад 100 проектів різної складності та стильової спрямованості.
 • Чітко плануємо перебіг роботи до початку робіт.
 • Професійний кошторис та комплектація об'єкта на всіх етапах будівництва та оздоблення гарантує результат та відповідність проектної документації.
 • Надаємо знижки на матеріали, меблі, світло від партнерів компанії.

Замовлення послуги

Замовлення послуги