Етапи роботи
Роботи
Приклад проекту
Ціни
Розрахувати вартість проекту

Дизайн інтер'єру - необхідний етап будівництва будівель, жител, квартир, котеджів і приватних будинків. Практичність і зручність простору відіграють важливу роль, а функціональність обстановки повинна відповідати настрою і характеру власника. Індивідуальний дизайн сьогодні затребуваний і покликаний поліпшити життя хазяїв приміщення.
 
Нестримно набирає популярність об'єднання простору. Часто мешканці віддають перевагу одно приміщення-студію, надаюче почуття свободи. Інтер'єр дитячою має бути екологічним і безпечним, але одночасно затишним, яскравим і функціональним. При оформленні спальні враховується розмір і форма кімнати, освітлення і темперамент власника.
 
Компанія "Артстройдом" займається створенням дизайн проектів квартир в Запоріжжі, комплекту документації, що включає креслення приміщення, розміщення комунікацій і підбір матеріалів. Ми не оформляємо окремі кімнати, а займаємося комплексним дизайном будинку або квартири. Ми до найдрібніших деталей продумуємо оформлення простору  .  Ми не оформляємо окремі кімнати, а займаємося комплексним дизайном будинку або квартири.

Створення дизайну квартири  залежить від складності проекту і займає біля 2-х місяців.

Створити оригінальний дизайн інтер'єру квартири або удома і максимально заповнити його затишком, красою і теплом - це ті істини, які враховує дизайнер при розробці проекту.

Ваш комфорт і зручність є для нас пріоритетом.

Чим відрізняється дизайн будинку від дизайну інтер'єру квартири?

Дизайн будинку відрізняється від дизайну квартири наявністю технічних приміщень, досить високою кількістю комунікацій. Важливий і той факт, що над проектом працює архітектор-дизайнер, рівень знань  якого позбавить від багатьох проблем і переробок надалі.

Наша робота над проектом дизайну будинку в Запоріжжі або будь-якому іншому місті завжди  націлена на  результат, ми  проектуємо "живі" інтер'єри,де знайдеться місце усім  речам, використовуваним в щоденному ужитку. Інтер'єр на картинці в журналі, чистий і бездоганний, без зайвих деталей  не завжди доречний у Вашому будинку, який в процесі життя наповниться найнеобхіднішим. Допоможемо врахувати і не упустити усі деталі і розмістити все, без чого життя людини будинку незручне і не комфортне! 

Замовляйте у нас проект дизайну будинку чи квартири !

Етапи роботи

ПЕРЕДПРОЕКТНІ РОБОТИ
На першому етапі відбувається наше знайомство. Ми розповімо вам про деталі роботи над проектом, домовимося про зустріч в слушний для вас час в нашій студії або на об'єкті. Виїжджаємо на виміри об'єкту для дизайн-проекта удома в Запоріжжі, укладаємо договір, обговорюємо і анкетуємо (заповнення форми Технічного Завдання на проектування), уточнюємо усіх побажання і завдання .

Розробка планувальних рішень, концепції в цілому і ескізів майбутнього інтер'єру. Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення поставленої задачі, розробимо і продемонструємо 3d візуалізації.

Затвердження колірного і стилістичного рішення, 3d візуалізації.
Підбір матеріалів. Підготовка технічної частини проекту.

Робоча документація. Видача проекту.
На цій стадії виконуються комплекти деталізованих креслень по усіх розділах проекту, необхідних для виконання будівельних і монтажних робіт.

Вартість послуг :

Площа приміщення  менше 75 м2- від 900 грн/м2
Площа приміщення  більше 75м2 - від 850грн/м2
Площа більше 300 м2  - ціна договірна

Бажаєте побачити більше - подивіться наше портфоліо

Розрахувати вартість проектуЗаповніть, будь ласка, форму і ми прорахуємо попередню вартість проекту. Також із задоволенням дамо відповідь на всі Ваші запитання, якщо Ви зателефонуйте за телефонами, вказаними нижче:
(067) 637-60-42, (067) 614-04-35

Чому обирають нас
ГАРАНТУЄМО
ЯКІСТЬ

Кращий результат нашої роботи - реалізований проект і задоволений клієнт. Співробітники нашої компанії - кваліфіковані і сертифіковані фахівці.

СТЕЖИМО ЗА ТЕНДЕНЦІЯМИ

Стежимо за актуальними тенденціями в дизайні та не боїмося втілювати їх в своїх проектах. У нашому портфоліо Ви знайдете більше 100 проектів різної складності і стильового напрямку.

ПРОЗОРІСТЬ
ПРОЦЕСУ

Чітко плануємо хід роботи ще до початку робіт. Професійний кошторис і комплектація об'єкта на всіх етапах будівництва та оздоблення гарантує результат і відповідність проектної документації.

ПОВАЖАЄМО
КЛІЄНТІВ

Ми не нав'язуємо Вам послуги і товари, а допомагаємо підібрати оптимальне рішення на кожному етапі роботи над проектом. Надаємо знижки на матеріали, меблі, світло від партнерів компанії.

Питання-відповідь

Замовлення послуги

Замовлення послуги