Етапи роботи
Роботи
Приклад проекту
Ціни
Відправити запит

Ландшафтне проектування - це результат балансу між "красиво" і "функціонально". Він дозволяє контролювати простір: підкреслити стиль, відвернути увагу від небажаних об'єктів, зробити територію ділянки естетично і функціонально єдиною.

Наша студія дизайну більше 15 років виконуємо ландшафтне проектування ділянок по всіх містах України. Ландшафтний дизайнер працює із стилістичним наповненням і в той же час враховує поведінку людини на території: як він рухається і куди, в якому напрямі кидає погляди, як живе простір навколо нього.

Проектування розпочинається з концептуального визначення, загального просторового планування і дизайну, потім слідує моделювання і розробка генерального плану. Він включає :

 • посадочні і разбивочные креслення
 • схеми розміщення функціональних елементів
 • дендроплан
 • планування систем поливу ,включаючи особливості їх монтажу і багато що інше (етапи розглянемо нижче).

У нас можна замовити ландшафтний дизайн-проект

Професійно консультуємо, розробляємо, реалізуємо і комплектуватимемо об'єкти.

Етапи ландшафтного проектування

Наш підхід - орієнтація на завдання і побажання замовника, тому спочатку ми визначимо: яким цілям повинен відповідати новий дизайн, що замовник бажає у результаті бачити на своїй ділянці, а також наскільки йому цікаво зануритися в тонкощі нашої роботи. Відповідно до цього ми можемо і детально знайомити з усіма нюансами, і максимально захистити замовника від організаційних процесів.

Ландшафтне проектування включає не лише розробку документації, але і авторський нагляд за втіленням плану, який буде розроблений нами за чотири етапи :

Проект благоустрою і озеленення території на першій стадії дизайну є спеціально виготовленим загальним ескізом, потім в процесі роботи з'являється безліч робочих креслень, по яких в майбутньому вестимуться роботи. Ландшафтний дизайн-проект від студії "АртСтройдом" включає розробку пакету документації :

 • Технічна документація по організації і мощенню дорожно-тропиночной мережі;
 • Проект вертикального планування;
 • Проектна документація на водойми;
 • Ескізи, схеми, креслення підпірних стінок (якщо такі заплановані);
 • Проект системи освітлення;
 • Ескізи, техдокументация на виготовлення і розміщення малих архітектурних форм.

Склад проекту ландшафтного дизайну може варіюватися і визначається на підготовчій стадії проектування. У нім можуть бути відсутніми проекти вертикального планування або водойм, МАФов або підпірних стінок. Все залежить від особливостей ділянки і побажань замовника.
 
До складу пакету документів можуть бути внесені проекти інженерних систем - дренажною і зливовою, а також систем поливу (автоматичного, напівавтоматичного, краплинного).

Етапи роботи

Етап знайомства

- вислуховуємо і уточнюємо побажання
- допомагаємо оформити відчуття в конкретні стилістичні рішення

Етап аналізів і вимірів

На другому етапі ми займаємося топографічною зйомкою, робимо аналізи, обкреслюємо круг можливих рішень і визначаємо деякі технічні нюанси - наприклад, з облаштуванням дренажної системи залежно від глибини залягання грунтових вод.
Після цього може бути створений демонстраційний альбом для замовника.

Етап створення ескізів

Обговорюємо із замовником рішення, запропоновані студією, у тому числі питання майбутнього відходу за зеленими насадженнями і водоймами, загальні планування і композиції, функціональність кожного рішення. Приходимо до остаточної згоди з приводу архітектурних і композиційних рішень.
Після цього робимо креслення для узгоджень в державних структурах.

Етап створення робочої документації і видачі проекту.

Створюємо деталізовані креслення з вказівкою специфікації матеріалів і устаткування. Сюди входять усі деталі ландшафту, включаючи обробні матеріали, елементи освітлення, малі архітектурні форми, і усе це - у рамках спочатку затвердженого бюджету.

Проектування благоустрою територій від 3500 грн за 100 м2

У послуги входить:

 • Концепція генерального плану ландшафтного дизайну. 
 • Ескізне проектування і тривимірне моделювання благоустрою території. 
 • Підбір матеріалів і устаткування. 
 • Розробка комплекту робочих креслень генерального плану, вертикального планування і підпірних стін, схем водовідведення, освітлення і озеленення ділянки. 
 • Розробка ескізних креслень індивідуальних виробів, узгодження зразків матеріалів і елементів благоустрою території.
Бажаєте побачити більше - подивіться наше портфоліо
Відправити запит


Заповніть, будь ласка, форму і ми зв'яжемося з Вами. Також із задоволенням дамо відповідь на всі Ваші запитання, якщо Ви зателефонуйте за телефонами, вказаними нижче:

(067) 637-60-42
(067) 614-04-35

Чому обирають нас
ГАРАНТУЄМО
ЯКІСТЬ

Кращий результат нашої роботи - реалізований проект і задоволений клієнт. Співробітники нашої компанії - кваліфіковані і сертифіковані фахівці.

СТЕЖИМО ЗА ТЕНДЕНЦІЯМИ

Стежимо за актуальними тенденціями в дизайні та не боїмося втілювати їх в своїх проектах. У нашому портфоліо Ви знайдете проєкти різної складності і стильового напрямку.

ПРОЗОРІСТЬ
ПРОЦЕСУ

Чітко плануємо хід роботи ще до початку робіт. Професійний кошторис і комплектація об'єкта на всіх етапах будівництва та оздоблення гарантує результат і відповідність проектної документації.

ПОВАЖАЄМО
КЛІЄНТІВ

Ми не нав'язуємо Вам послуги і товари, а допомагаємо підібрати оптимальне рішення на кожному етапі роботи над проектом. Надаємо знижки на матеріали, меблі, світло від партнерів компанії.

Питання-відповідь
 • Концепція генерального плану ландшафтного дизайну.
 • Ескізне проектування та тривимірне моделювання благоустрою території.
 • Підбір матеріалів та обладнання.
 • Розробка комплекту робочих креслень генерального плану, вертикального планування та підпірних стін, схем водовідведення, освітлення та озеленення ділянки.
 • Розробка ескізних креслень індивідуальних виробів, узгодження зразків матеріалів та елементів благоустрою території.

Вартість послуг із проектування ландшафту складає від 3500 грн за 100 м2.

 • Понад 17років досвіду. Співробітники нашої компанії – кваліфіковані та сертифіковані фахівці.
 • Слідкуємо за актуальними тенденціями у дизайні та не боїмося втілювати їх у своїх проектах.
 • У нашому портфоліо Ви знайдете понад 100 проектів різної складності та стильової спрямованості.
 • Чітко плануємо перебіг роботи до початку робіт.
 • Професійний кошторис та комплектація об'єкта на всіх етапах будівництва та оздоблення гарантує результат та відповідність проектної документації.
 • Надаємо знижки на матеріали, меблі, світло від партнерів компанії.

Щоб замовити ландшафтний дизайн ділянки, заповніть форму на сайті або зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном: (067) 637-60-42, (067) 614-04-35

Замовлення послуги

Замовлення послуги