Етапи роботи
Роботи
Приклад проекту
Ціни
Відправити запит

Стильний і зручний офіс - один з інструментів ведення успішного бізнесу, який краще за будь-які слова розповість про вас і вашу компанію. Саме в офіс ми запрошуємо майбутніх співробітників на співбесіду, клієнтів та постачальників — на переговори, укладаємо важливі угоди та проводимо більшу частину часу, тому важливо, щоб цей простір був максимально комфортним для всіх.

Грамотний дизайн інтер'єру офісу — це не лише декоративна складова, яка дозволяє підкреслити імідж компанії, передати її характер та вид діяльності. Це правильно спроектовані: 

 • ресепшен,
 • кабінети співробітників та керівника,
 • кімнати для зборів та переговорів,
 • кухня,
 • лаунж-зона та багато іншого.

Важливо не просто підібрати та розставити меблі, а й раціонально спланувати освітлення, обробку, спроектувати інженерні комунікації.

Етапи роботи

Розберемося на етапах розробки дизайн-проекту офісу в Дніпрі:

Перше, з чим ми починаємо працювати після знайомства з вами, – вивчення плану офісного приміщення. Ми виїжджаємо на об'єкт та здійснюємо попередні розрахунки. Потім складається техзавдання, у якому чітко прописуються побажання замовника. Після цього укладається договір про співробітництво, в якому зазначаються терміни виконання робіт, а також вноситься передоплата.

Другий етап — розробка дизайну офісу відповідно до затвердженого раніше техзавдання та 3D-візуалізації проекту. Це трудомісткий процес, що вимагає особливої уваги як замовника, і виконавця. Саме на цьому етапі можна виявити невраховані моменти у техзавданні та вчасно їх виправити.

Далі ми займаємося складанням робочої документації: план освітлення та розміщення санітарно-технічного обладнання, монтажу/демонтажу стін, підлог та стель тощо. Створюються докладні креслення, що включають всі розділи проекту.

Видача та реалізація проекту – четвертий етап. Зважайте на те, що оцінити роботу проектувальника можна лише після завершення всіх робіт на об'єкті. Наша компанія пропонує послугу «Авторський нагляд», завдяки якій ми не просто віддаємо документацію за проектом, але й контролюємо роботу підрядників, які виконують ремонтні роботи. Якщо ця послуга не включена до договору, видача документації є заключним етапом.

Вартість дизайну інтер'єру офісу:

 • Площа приміщення  менше 75 м2- від 1000 грн/м2
 • Площа приміщення  більше 75м2 - від 950грн/м2
 • Площа більше 300 м2  - ціна договірна
Бажаєте побачити більше - подивіться наше портфоліо
Відправити запит


Заповніть, будь ласка, форму і ми зв'яжемося з Вами. Також із задоволенням дамо відповідь на всі Ваші запитання, якщо Ви зателефонуйте за телефонами, вказаними нижче:

(067) 637-60-42
(067) 614-04-35

Чому обирають нас
ГАРАНТУЄМО
ЯКІСТЬ

Кращий результат нашої роботи - реалізований проект і задоволений клієнт. Співробітники нашої компанії - кваліфіковані і сертифіковані фахівці.

СТЕЖИМО ЗА ТЕНДЕНЦІЯМИ

Стежимо за актуальними тенденціями в дизайні та не боїмося втілювати їх в своїх проектах. У нашому портфоліо Ви знайдете проєкти різної складності і стильового напрямку.

ПРОЗОРІСТЬ
ПРОЦЕСУ

Чітко плануємо хід роботи ще до початку робіт. Професійний кошторис і комплектація об'єкта на всіх етапах будівництва та оздоблення гарантує результат і відповідність проектної документації.

ПОВАЖАЄМО
КЛІЄНТІВ

Ми не нав'язуємо Вам послуги і товари, а допомагаємо підібрати оптимальне рішення на кожному етапі роботи над проектом. Надаємо знижки на матеріали, меблі, світло від партнерів компанії.

Питання-відповідь

Вартість дизайну проекту офісу залежить від обсягу робіт:

 • Площа приміщення менше 75 м2 – від 900 грн/м2
 • Площа приміщення понад 75м2 – від 850грн/м2
 • Площа понад 300 м2 – ціна договірна

Детальніше на сторінці "Ціни"

Дизайн проект офісу  Ви можете замовити у нашій компанії.
Для цього необхідно зателефонувати:

 • +38(067) 637-60-42
 • +38(067) 614-04-35

або залишити заявку на сайті

 • якісний проект, над яким працюють досвідчені дизайнери-інтер'єри
 • фотореалістичні 3D ескізи,
 • повний комплект робочої документації,
 • консультативна підтримка в процесі реалізації проекту, допомога у підборі наповнення, консультації виконроба та замовника

З прикладами наших робіт Ви можете ознайомитись у розділі портфоліо.

Щоб замовити дизайн-проект інтер'єру офісу, заповніть форму на сайті або зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном: (067) 637-60-42, (067) 614-04-35

 1. Виїзд – знайомство з клієнтом та виміри
 2. Укладання договору
 3. Розробка планувальних рішень
 4. Підготовка робочої документації
 5. Видача проектної документації

Замовлення послуги

Замовлення послуги