Етапи роботи
Роботи
Приклад проекту
Ціни
Відправити запит

Темп життя у мегаполісах прискорюється з кожним роком, тому не дивно, що багато людей обирають заміські варіанти житла. Будинки та котеджі відрізняються від квартир площею, наявністю технічних приміщень та великої кількості комунікацій. Довірити розробку дизайнерського проекту слід професіоналам, яким під силу реалізувати найсміливіші ідеї з урахуванням архітектурних особливостей конкретного будинку.

Якщо ви хочете замовити дизайн будинку, Запоріжжі чи іншому місті, зверніться до компанії «АртСтройдом». Наші досвідчені архітектори та дизайнери продумають кожну деталь і створять комфортний та затишний простір, який повністю відповідатиме вашим побажанням. Ми не пропонуємо шаблонних рішень і зробимо все можливе, щоб оновлений інтер'єр підкреслював вашу індивідуальність і припав до душі всім членам сім'ї.

Особливості дизайну приватного будинку від ASD

Сучасна студія дизайну «АртСтройдом» понад 17 років створює та реалізує проекти по дизайну приватних будинків . Ми пропонуємо такі послуги:

 • дизайн новозбудованого будинку під ключ;
 • дизайн будинку з переплануванням;
 • редизайн.

Тенденції у сучасному дизайні інтер'єру не мають меж. У нашому портфоліо ви знайдете безліч дизайн-проектів будинків, створених у сучасному стилі. Модерн, хай-тек та мінімалізм — обґрунтований вибір більшості людей, які бажають поєднати:

 • функціональність;
 • чіткість та простоту ліній;
 • спокійні тони та яскраві акценти;
 • правильні геометричні форми;
 • різноманітність фактур.

Якщо ви є прихильником стриманого мінімалістичного стилю, де присутня строгість ліній і два базові колірні поєднання, або ж віддаєте перевагу арт-деко, який поєднує розкіш і наліт старовини з етно вплетенням, ASD  допоможе реалізувати будь-який задум. Замовити дизайн інтер'єру будинку у наших спеціалістів можна прямо сьогодні, і незалежно від складності роботи будуть виконані точно вчасно.

Етапи роботи

Робота над дизайном інтер’єру в Дніпрі умовно ділиться на етапи:

Виїзд – знайомство з клієнтом. Наш спеціаліст проводить точні виміри приміщень, визначає технічний стан об'єкта (комунікації, розведення систем газу та опалення), з'ясовує особливості планування та складає фотоплан для подальшої роботи. Зі свого боку, замовник заповнює форму технічного завдання, де висловлює свої побажання.

Далі ми укладаємо договір, в якому прописуємо терміни виконання етапів, права та зобов'язання сторін, вартість та порядок оплати;

Розробка планувальних рішень. Ми готуємо якісну 3D візуалізацію кожної кімнати з урахуванням реальних матеріалів, меблів, світильників та інших предметів інтер'єру. Таким чином, ви зможете побачити свій майбутній будинок ще до початку будівельних та ремонтних робіт.

Підготовка технічної частини та робочих документів (креслень).

Видача проектної документації.

Вартість дизайну інтер'єру будинку:

 • Площа приміщення  менше 75 м2- від 1000 грн/м2
 • Площа приміщення  більше 75м2 - від  950грн/м2
 • Площа більше 300 м2  - ціна договірна
Бажаєте побачити більше - подивіться наше портфоліо
Відправити запит


Заповніть, будь ласка, форму і ми зв'яжемося з Вами. Також із задоволенням дамо відповідь на всі Ваші запитання, якщо Ви зателефонуйте за телефонами, вказаними нижче:

(067) 637-60-42
(067) 614-04-35

Чому обирають нас
ГАРАНТУЄМО
ЯКІСТЬ

Кращий результат нашої роботи - реалізований проект і задоволений клієнт. Співробітники нашої компанії - кваліфіковані і сертифіковані фахівці.

СТЕЖИМО ЗА ТЕНДЕНЦІЯМИ

Стежимо за актуальними тенденціями в дизайні та не боїмося втілювати їх в своїх проектах. У нашому портфоліо Ви знайдете проєкти різної складності і стильового напрямку.

ПРОЗОРІСТЬ
ПРОЦЕСУ

Чітко плануємо хід роботи ще до початку робіт. Професійний кошторис і комплектація об'єкта на всіх етапах будівництва та оздоблення гарантує результат і відповідність проектної документації.

ПОВАЖАЄМО
КЛІЄНТІВ

Ми не нав'язуємо Вам послуги і товари, а допомагаємо підібрати оптимальне рішення на кожному етапі роботи над проектом. Надаємо знижки на матеріали, меблі, світло від партнерів компанії.

Питання-відповідь
 1. Виїзд – знайомство з клієнтом та заміри
 2. Укладання договору
 3. Розробка планувальних рішень
 4. Підготовка робочої документації
 5. Видача проектної документації

 

 • Більше 17 років досвіду. Співробітники нашої компанії – кваліфіковані та сертифіковані фахівці.
 • Слідкуємо за актуальними тенденціями в дизайні і не боїмося втілювати їх у своїх проектах.
 • У нашому портфоліо Ви знайдете проєкти  різної складності та стильової спрямованості.
 • Чітко плануємо хід роботи до початку робіт.
 • Професійний кошторис та комплектація об'єкта на всіх етапах будівництва та оздоблення гарантує результат та відповідність проектної документації.
 • Надаємо знижки на матеріали, меблі, світло від партнерів компанії.

Вартість дизайну інтер'єру будинку залежить від обсягу робіт:

 • Площа приміщення менша ніж 75 м2 - від 600 грн / м2
 • Площа приміщення понад  75м2 - від 550грн / м2
 • Площа понад 300 м2 - ціна договірна

Детальніше на сторінці "Прайс"

З прикладами наших робіт Ви можете ознайомитись в розділі портфоліо.

Залежно від складності проекту, розробка дизайну приватного будинку займає від 8 тижнів.

Щоб замовити дизайн-проект інтер'єру будинку, заповніть форму на сайті або зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном: (067) 637-60-42, (067) 614-04-35

Замовлення послуги

Замовлення послуги