Оформлення однокімнатних квартир вимагає уваги до деталей, винахідливості та творчих рішень. Залучення професійного дизайнера дозволяє врахувати особливості приміщення, побажання та фінансові можливості господарів. В цьому випадку дизайн 1-кімнатної квартири радуватиме власника та членів його родини.

Типова однокімнатна квартира складається з вітальні (за сумісництвом - спальні), кухні-їдальні та санвузла. Основне завдання дизайнера – грамотно зонувати простір, розділивши його на функціональні ділянки. Якщо у квартирі є балкон, для збільшення загальної площі його найчастіше поєднують із житловою кімнатою, обладнають як зону відпочинку чи домашній офіс.

Ціна дизайн інтер'єру однокімнатної квартири:

 • Площа приміщення  менш ніж 75 м2- від 900 грн/м2
 • Площа приміщення  більш ніж  75м2 - від 850грн/м2
 • Площа більш ніж 300 м2  - ціна договірна

Особливості дизайну інтер'єру однокімнатної квартири

Оскільки для створення проекту доводиться враховувати мільйон нюансів, замовити дизайн інтер'єру однокімнатної квартири краще у професіонала. Дизайнер звертає увагу на такі деталі:

 • якість освітлення — кількість вікон та сторону, на яку вони виходять;
 • розмір та форму житлової площі;
 • поверховість будівлі;
 • кількість людей, які постійно проживають у квартирі, їх стать, вік, захоплення та стиль життя;
 • наявність домашніх вихованців.

Фахівець знайде способи використовувати доступні кв. м простору по максимуму, оптимізувати зберігання речей та створити дизайн-проект однокімнатної квартири відповідно до вимог клієнта.

У невеликих квартирах часто використовують:

 • багатофункціональні складні та вбудовані меблі;
 • світлі пастельні кольори, що зорово збільшують простір;
 • точкові світильники та планування з урахуванням кількості вікон та сторін світла для оптимізації природного освітлення;
 • вертикальні поверхні як другий ярус для збільшення корисної площі (актуально для приміщень з високими стелями).

Пропонуємо дизайн-проєкти однокімнатних квартир в різних стилях

Ви здивуєтеся, наскільки стильною та функціональною може бути навіть невелика квартира, якщо підійти до дизайн-проекту інтер'єру грамотно. У портфоліо «АртСтройдом» ви знайдете різноманітні дизайн-проекти однокімнатних квартир. Найбільш вдалими стилями для оформлення компактних приміщень вважаються:

 • Мінімалізм — фокусується на простоті та функціональності, зберігає відчуття відкритого та незахащеного простору.
 • Скандинавський стиль - відрізняється світлою, спокійною палітрою кольорів і лаконічним дизайном.
 • Хай-тек — інтер'єр в індустріальному стилі з чіткою геометрією, різнорівневим локальним світлом, електронікою, металевими елементами і безліччю рішень для зберігання речей.
 • Богемний стиль поєднує непоєднуване — затишок та еклектичність. Відрізняється яскравими кольорами, великою кількістю текстилю, хутра, вінтажних та сучасних предметів.

Незалежно від існуючих трендів дизайнер враховує побажання та бачення замовника щодо колірної гами, наповнення квартири та розташування функціональних зон.

Етапи створення дизайну 1 кімнатної квартири

За понад 15 років роботи архітекторами та дизайнерами «АртСтройдом» було накопичено величезний практичний досвід в дизайні квартир і приватних будинків, що допомагає уникнути типових помилок та впоратися з нестандартними ситуаціями. Кожен проект дизайну 1 кімнатної квартири індивідуальний, але етапи його створення приблизно однакові:

 1. Ми знайомимося із замовником, обговорюємо деталі роботи, робимо прорахунок попередньої ціни та домовляємось про зустріч на об'єкті. Далі ми виїжджаємо на виміри, укладаємо договір і просимо замовника заповнити анкету з технічним завданням, щоб уточнити всі завдання та побажання, що стоять перед нами.
 2. Потім ми готуємо концепцію проекту із докладними кресленнями житлових та допоміжних приміщень. Ми враховуємо форму кожної кімнати та її розміри, особливості освітлення, розміщення електричних мереж та сантехнічних комунікацій. Замовник отримує продумані до дрібних деталей 3D-ескізи, які дозволяють побачити фінальний результат.
 3. На третьому етапі затверджуємо стилістичне рішення та кольорову гаму приміщень, підбираємо матеріали та готуємо технічну частину.
 4. Результатом роботи стає видача замовнику проектної документації та креслень, у яких передбачені всі нюанси для подальших будівельних та монтажних робіт.

Замовити дизайн однокімнатної квартири від студії "АртСтройдом"

Клієнт може замовити дизайн однокімнатної квартири в декількох варіантах. Після затвердження проекту компанія «АртСтройдом» може забезпечити авторський нагляд — надати всі необхідні консультації та за необхідності внести коригування до проекту під час його реалізації. Ми співпрацюємо з надійними постачальниками та перевіреними підрядниками, постійно моніторимо ринок послуг та матеріалів, щоб запропонувати найкращі варіанти за оптимальною вартістю.

 • Поділитися
Бажаєте побачити більше - подивіться наше портфоліо
Відправити запит


Заповніть, будь ласка, форму і ми зв'яжемося з Вами. Також із задоволенням дамо відповідь на всі Ваші запитання, якщо Ви зателефонуйте за телефонами, вказаними нижче:

(067) 637-60-42
(067) 614-04-35

Питання-відповідь

Дизайн 1 кімнатної квартири   Ви можете замовити у нашій студії “АртСтройдом”.

 

Наші контакти:

 • (067) 614-04-35
 • (067) 637-60-42

sk.artstroydom@ukr.net

Ціна на дизайн інтер'єру однокімнатної квартири в Дніпрі залежить від обсягу робіт та становить від 1000 грн за м2.

Детальніше на сторінці "Прайс"

Для замовлення дизайн-проекту однокімнатної квартири  Ви можете зателефонувати за телефонами:

 • (067) 614-04-35
 • (067) 637-60-42

або скористатись формою зворотного зв'язку на сайті.

 • Наша компанія має більш ніж 17-річний досвід роботи в дизайні інтер'єрів.
 • Всі наші співробітники – кваліфіковані та сертифіковані фахівці, які постійно стежать за останніми тенденціями у дизайні та готові втілювати їх у своїх проектах.
 • У нашому портфоліо понад 100 проектів різної складності та стильового напрямку.
 • Ми чітко плануємо хід роботи до початку проекту та надаємо професійний кошторис та комплектацію об'єкту на всіх етапах будівництва та оздоблення. Це гарантує, що результат відповідає проектній документації.
 • Ми також надаємо знижки на матеріали, меблі та світло від наших партнерів компанії.
 • Ми гарантуємо, що наші послуги будуть виконані якісно та вчасно. Зв'яжіться з нами, щоб обговорити свій проект!

При замовленні дизайн-проекту однокмнатної квартири у нас ви отримаєте повний комплекс послуг:

 • Якісний дизайн-проект, створений досвідченими дизайнерами-інтер'єрами, які враховують ваші побажання та потреби.
 • Фотореалістичні 3D-ескізи, які допоможуть вам візуалізувати кінцевий результат та уникнути помилок у процесі реалізації проекту.
 • Повний комплект робочої документації, що гарантує точне виконання всіх робіт відповідно до проекту, що підвищує якість ремонту та зменшує ймовірність помилок.
 • Консультативну підтримку в процесі реалізації проекту, включаючи допомогу у виборі наповнення та консультації від виконроба та замовника, які допоможуть вам приймати правильні рішення та уникати помилок.

Таким чином, замовляючи дизайн-проект 1-кімнатної квартири у нас, ви отримаєте якісний та унікальний проект, який повністю відповідатиме вашим потребам та вимогам. Ми також надаємо професійну підтримку під час реалізації проекту, щоб гарантувати його успішне виконання.

Наша студія пропонує різноманітні стилі для дизайну інтер'єру однокімнатної квартири. Серед них: мінімалізм, хай-тек, скандинавський стиль, богемний та інші. Мінімалізм характеризується простотою та функціональністю, хай-тек – використанням сучасних технологій та матеріалів, скандинавський стиль – яскравою білою кольоровою гамою та використанням деревини, а богемний стиль – еклектикою та поєднанням різних кольорів та текстур. Кожен стиль має свої унікальні риси і може бути підібраний відповідно до уподобань та потреб замовника.

Чому обирають нас
ГАРАНТУЄМО
ЯКІСТЬ

Кращий результат нашої роботи - реалізований проект і задоволений клієнт. Співробітники нашої компанії - кваліфіковані і сертифіковані фахівці.

СТЕЖИМО ЗА ТЕНДЕНЦІЯМИ

Стежимо за актуальними тенденціями в дизайні та не боїмося втілювати їх в своїх проектах. У нашому портфоліо Ви знайдете проєкти різної складності і стильового напрямку.

ПРОЗОРІСТЬ
ПРОЦЕСУ

Чітко плануємо хід роботи ще до початку робіт. Професійний кошторис і комплектація об'єкта на всіх етапах будівництва та оздоблення гарантує результат і відповідність проектної документації.

ПОВАЖАЄМО
КЛІЄНТІВ

Ми не нав'язуємо Вам послуги і товари, а допомагаємо підібрати оптимальне рішення на кожному етапі роботи над проектом. Надаємо знижки на матеріали, меблі, світло від партнерів компанії.

Замовлення послуги